Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Mutěnice - Olomouc B 1:4(0:0)

20.10.2008 / B tým

Jedenácté kolo MSFL zvládla juniorka Sigmy vítězně. Ve vinařské obci sklidili naši kluci všechny tři body, když branky viděli diváci až ve druhém poločase. První šanci spálili ve 13. minutě domácí. Po pěkné akci Helíska přestřelil Bílek. Sigma zahrozila až ve 30. minutě, když lob Doležala domácí brankář vyškrábl s námahou na roh. Těsně před pauzou se předvedl skvělým zákrokem Bárta proti střele Helíska. Mutěnice zaspaly úvod 2. poločasu. Ve 49. minutě centr Doležala uklidil hlavou zcela volný Klesnil 0:1. O pět minut později se nezvládla obrana domácích vrátit a souboj 4 na 2 zakončil chytře Nepožitek po přihrávce Štětiny 0:2. V 56. minutě se mohli domácí vrátit do zápasu, ale Adamec z trestného kopu trefil jen břevno. V závěru se zrodila nejkrásnější akce zápasu. V 88. minutě našel Nuc volného Štěpána 0:3. V 90. minutě si pohlídal Michalčák ofsajdovou past a pak si již v pohodě poradil s Kanišem. Až ve třetí minutě nastavení dal čestnou branku domácích Brychta, která již nemohla nic změnit na zasloužené výhře hostí. Náš záložní tým se po nepovedeném začátku soutěže dostal již na 7. příčku. Body z venku budou chtít svěřenci trenéra Balcárka potvrdit v sobotu 25. října v 10.15. Na Andrově stadionu hostí pátou Bystrc, kterou při vítězství můžou v tabulce přeskočit. Mutěnice - Olomouc B 1:4(0:0) Branky: 90.+3. Brychta - 49. Klesnil, 54. Nepožitek, 88. Štěpán, 90. Michalčák Sestava Sigmy: Bárta - Dreksa, Ulma, Bodeček, Stroupek - Nuc, Štětina (73. Volf), Nepožitek, Štěpán (89. Blaha) - Doležal (83. Michalčák), Klesnil. Trenér: Jiří Balcárek ŽK: Zemánek, Bílek - Ulma, Nuc Rozhodčí: Nenadál Diváků: 210

Kluci ukázali svoji kvalitu, řekl ChromýKluci ukázali svoji kvalitu, řekl Chromý