SK Sigma Olomouc vs. FK Mladá Boleslav Sleva -10% pro fanoušky

Na Sigmě vyhrávali diváci

08.10.2010 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc prohráli v 11. kole Gambrinus ligy doma se Spartou Praha 0:1. Do ochozů přišlo 11 805 diváků, z nichž převážná většina, tedy fanoušci Modré laviny, nemohla mít po zápase radost. Tři z nich šli ale domů o něco veselejší než ostatní – vyhráli totiž v poločasových soutěžích. Přestávkové soutěže jsou na fotbale v Olomouci tradičně dvě. Při zápasech SK Sigma se kope na bránu hned dvakrát – směrem na jižní tribunu s Olomouckým deníkem, směrem na severní s Electroworldem. A před oběma brankami se slavilo. V kopání na bránu s Olomouckým deníkem se trefili za 1000 korun hned dva soutěžící – Adam Zatloukal a Adam Hrbek. Přesně na střed zamířil v soutěži s Electroworldem Josef Menšík a odměnou mu byl hifi minisystem Hitachi. K cenám si soutěžící užili navrch aplaus zaplněného stadionu, což je samozřejmě zážitek k nezaplacení. Na vítěze v poločasových soutěžích při utkání SK Sigma Olomouc se čekalo pořádně dlouho. Před duelem proti Spartě byli naposledy účastníci úspěšní 14. března, to jsme porazili Příbram 3:1.

Brankářem sezony je Miloš Buchta!Brankářem sezony je Miloš Buchta!