Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Na závěr prohra s Prešovem

11.02.2010 / A tým

(přidána fotogalerie z dnešního utkání) Páté a poslední utkání mají za sebou hráči Sigmy na soustředění v Turecku. Od 14 hodin hráli v areálu hotelu Poseidon proti sedmému týmu Corgoň ligy 1. FC Tatran Prešov, který vede trenér Roman Pivarník. Prešov je v Turecku teprve od soboty a ladit budou až do 19. února. Zatím odehráli v Beleku jen jedno utkání. V úterý prohráli s rumunským Brašovem 1:2. SK Sigma Olomouc – 1. FC Tatran Prešov 0:2(0:1) Sigma inkasovala z jediné střely Prešova v první půli ve 41. minutě. V první půli bylo naše mužstvo herně lepší, ale málo se pokoušelo o střelbu hlavně ze střední vzdálenosti. V 53. minutě inkasovala Sigma podruhé, když míč uprostřed hřiště ztratil Bajer a soupeř rychlou přihrávkou mezi naši obranu vyslal útočníka, který sám proti Lovásikovi nezaváhal. Sigma měla dále více ze hry, ale nemohla se dostat do tempa, chybělo štěstíčko a také větší agresivita a důraz v zakončení. A když po trestném kopu minul hlavou Dreksa, Ordoš se snažil brankáře přelobovat místo střely podél něj, Hořava se snažil místo střely dovézt míč až do brány. Další střely mířily mimo, zrodila se na hřišti hotelu Poseidon porážka 0:2 v posledním utkání v Turecku. Branky: 41. Bernardo, 53. Katona Sestava: Lovásik (58. Blaha) - Janotka, Dreksa, Škerle, Machalický(85. Navrátil)- Bajer, Kaščák (72. Heidenreich), Hořava, Petr – Šultes, Ordoš (75. Nuc). Trenér Zdeněk Psotka.

Sigma vyhrála, Yunis dal dva gólySigma vyhrála, Yunis dal dva góly
| 24.06.2017
Sigma v první přípravě remizovalaSigma v první přípravě remizovala
Autogramiáda SK Sigma na Moravia Sport ExpoAutogramiáda SK Sigma na Moravia Sport Expo
| 23.06.2017
Tým SK Sigma hraje první přípravná utkáníTým SK Sigma hraje první přípravná utkání
Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník
| 20.06.2017
Fotosoutěž o permanentky na zápasy SK SigmaFotosoutěž o permanentky na zápasy SK Sigma