Na závěr prohra s Prešovem

11.02.2010 / A tým

(přidána fotogalerie z dnešního utkání) Páté a poslední utkání mají za sebou hráči Sigmy na soustředění v Turecku. Od 14 hodin hráli v areálu hotelu Poseidon proti sedmému týmu Corgoň ligy 1. FC Tatran Prešov, který vede trenér Roman Pivarník. Prešov je v Turecku teprve od soboty a ladit budou až do 19. února. Zatím odehráli v Beleku jen jedno utkání. V úterý prohráli s rumunským Brašovem 1:2. SK Sigma Olomouc – 1. FC Tatran Prešov 0:2(0:1) Sigma inkasovala z jediné střely Prešova v první půli ve 41. minutě. V první půli bylo naše mužstvo herně lepší, ale málo se pokoušelo o střelbu hlavně ze střední vzdálenosti. V 53. minutě inkasovala Sigma podruhé, když míč uprostřed hřiště ztratil Bajer a soupeř rychlou přihrávkou mezi naši obranu vyslal útočníka, který sám proti Lovásikovi nezaváhal. Sigma měla dále více ze hry, ale nemohla se dostat do tempa, chybělo štěstíčko a také větší agresivita a důraz v zakončení. A když po trestném kopu minul hlavou Dreksa, Ordoš se snažil brankáře přelobovat místo střely podél něj, Hořava se snažil místo střely dovézt míč až do brány. Další střely mířily mimo, zrodila se na hřišti hotelu Poseidon porážka 0:2 v posledním utkání v Turecku. Branky: 41. Bernardo, 53. Katona Sestava: Lovásik (58. Blaha) - Janotka, Dreksa, Škerle, Machalický(85. Navrátil)- Bajer, Kaščák (72. Heidenreich), Hořava, Petr – Šultes, Ordoš (75. Nuc). Trenér Zdeněk Psotka.

Tým SK Sigma trénoval v BC GambareTým SK Sigma trénoval v BC Gambare
| 17.01.2017
Další týden přípravy zakončí dva zápasyDalší týden přípravy zakončí dva zápasy
| 16.01.2017
Laciné branky samozřejmě mrzí, řekl JílekLaciné branky samozřejmě mrzí, řekl Jílek
| 15.01.2017
Radek Látal v premiéře za áčko skórovalRadek Látal v premiéře za áčko skóroval
| 14.01.2017
Sigma hraje první přípravu, jede do ŽilinySigma hraje první přípravu, jede do Žiliny
| 13.01.2017
Druhý týden přípravy: testy na FTK a první zápasDruhý týden přípravy: testy na FTK a první zápas
| 10.01.2017
Do přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník ManziaDo přípravy s týmem SK Sigma se zapojí útočník Manzia
| 09.01.2017
Jarní program soutěže změnila repre pauzaJarní program soutěže změnila repre pauza