Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Nasr… přeneseme i na hřiště, říká Kučera

20.08.2011 / A tým

Kapitán SK Sigma Olomouc Radim Kučera bude mít v nejbližších týdnech těžší roli než obvykle. Po čtvrtečním verdiktu disciplinární komise má náš klub trest minus devět bodů. A Radim musí tým Modré laviny burcovat na každý zápas dvojnásob. Protože jak sám říká, Sigma chce zase zpět nahoru. „V kabině jsme nasraní, nasereme se i na hřišti. Budeme se snažit hrát co nejlépe, abychom tu ztrátu smazali, i když to bude hodně těžké,“ říká Kučera. První díl stíhací jízdy začíná Sigma v neděli, hrajeme doma proti Slovácku (17.00). Disciplinární komise FAČR vynesla tresty. Co na ně říkáte? Všichni vědí, co jsme dostali, jak nás potrestali. Abych řekl pravdu, i v kabině to jde vidět, tak jsme samozřejmě nasraní. A my s tím uděláme akorát to, že se nasereme i na tom hřišti a tam se vyřádíme a vybijeme. Do konce sezony máme sedmadvacet kol, budeme na hřišti řádit. Ve čtvrtek řádili i disciplinárky, my budeme řádit na hřišti. Klub se odvolá, třeba ORK verdikt zmírní. Zatím si to všechno nějak moc nepřipouštím. Beru to jako skutečnost, že máme v tabulce minus devět bodů. Jestli nás třeba osvobodí, to jsou spekulace. My jsme zaměstnanci klubu, jsme tady od toho, abychom sbírali body. Samozřejmě to v nás zanechalo nějakou stopu, že nám sebrali body. Ale na hřišti se budeme snažit podávat co nejlepší výkony a nemyslet na to. Stalo se to a my s tím momentálně už nic neuděláme. Pokud trest nakonec zůstane v platnosti, změní se cíle pro sezonu? Jistě se budete chtít znovu dotáhnout na špičku tabulky. Když budeme mít spanilou jízdu jako třeba Plzeň na podzim, tak je třeba ještě doženeme. Ale těžko říct. Věřím, že o záchranu hrát nebudeme, i když momentálně, když se ty body odečtou, jsme poslední. Jsou odehrána teprve tři kola, po tom čtvrtém už můžeme být nad Baníkem i Slováckem. Sezona bude dlouhá, věřím v to, že o záchranu hrát nebudeme, i když nám vzali devět bodů. Budeme se snažit hrát co nejlépe, abychom tu ztrátu smazali, i když to bude hodně těžké. Dáme tomu všechno. Buď nás to nabudí tak, že budeme úplně nahoře, protože nějakou šňůru už jsme na začátku sezony odstartovali, nebo budeme hrát střed tabulky, což pro klub s ambicemi Olomouce mnoho neznamená. Nebudete se více soustředit na Ondrášovka Cup? Ne, nebudeme, to nejde. Budeme hrát na obou dvou frontách stejně a věřit, že na jedné z nich uspějeme. Půjde Sigma do zápasu proti Slovácku v jiné pozici, než by tomu bylo bez čtvrteční disciplinárky? Ne. My máme sedm bodů a jsme v úplně jiné psychické výhodě, než Slovácko. V tom se přece nic nemění. My máme herní kvalitu na naší straně, hrajeme doma. Za první tři kola jsme uhráli sedm bodů, Slovácko nic. A nějaký větší tlak, s tou myšlenkou na devět bodů minus, v tom utkání bude? Tlak … Když se bude dařit, tak se bude psát a říkat, že nás to semklo, když to bude naopak, tak zase že nás to rozhodilo. To jsou spekulace, ukáže se to na hřišti. Věřím, že nás to nepoznamená. Nemá cenu se vymlouvat, že nám seberou devět bodů, nebo zase vrátí. My se prostě budeme snažit hrát tak, jako dosud. Sbírat body, hrát naši hru. Věřím, že budeme hrát dobrý fotbal a ukážeme lidem, že jsme Sigma. Budeme táhnout za jeden provaz, potrápíme je, i když nám odečetli devět bodů. Jak se kabina postavila za Petra Drobisze? Ten dostal rok a půl trest, což v jeho věku může znamenat konec kariéry. Může, ale nemusí. Bude nějaké odvolání, proběhnou nějaké akce. Věřím, že to pro Petra dopadne dobře. My budeme stát za ním, Petr je normálně členem kádru, budeme spoléhat na to, že se vrátí co nejdříve. Fanoušci týmu a klubu začali okamžitě vyjadřovat podporu. Vnímáte to to? Jejich pomoc a fandění je nyní potřeba více, než jindy. Četl jsem na klubovém webu, že fanoušci chystají nějaké semknutí v sektoru S, aby přeřvali ty ze Slovácka. Doufám, že to dokážou, přijdou ve větším počtu a natrhnou jim doopravdy prdel. A věřím, že po tomto hektickém týdnu podpoří klub. Že za Sigmou stojí i v této chvíli. Věřím, že návštěvou i tím, jak budou fandit, dokážou, že se Sigmou cítí, hrají s ní a fandí jí i za těchto podmínek. Šála - Jeden tým, jedna rodina
Mobilizace fanoušků Ultras 12 a Ultras Badgers směřují ke všem fanouškům SK Sigma Olomouc před utkání proti Slovácku následující výzvu. Výzva všem věrným fanouškům Blíží se utkání se Slováckem. A co si budeme nalhávat minule nám fanoušci Slovácka, co se týče fandění, notně natrhli prd… A protože nechceme jen čekat na další porážku od našich blízkých sousedů, rozhodli jsme se vyhlásit takovou malou mobilizaci. Vyzýváme proto všechny aktivní fanoušky Sigmy, aby přišli hodinu před utkáním do sektoru S a nacvičili s námi nové chorály. Zároveň také vyzýváme všechny aktivní fandy aby pro utkání se Slováckem opustili svá obvyklá místa a přišli kluky podpořit do Sektoru S, kde vytvoříme pravou kulisu pro naše mužstvo a doženeme Modrou lavinu k vítězství. Pojďme porazit Slovácko na hřišti i v hledišti! Sigma Společně!!! U12&UB
Takže neváhejte a pojďte! Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí živě přímo na stadionu. NAUČTE SE NOVÉ CHORÁLYA tým - další aktuality:

Sigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářemSigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářem
| 18.06.2018
Sigma startuje přípravu na novou sezonuSigma startuje přípravu na novou sezonu
| 18.06.2018
Do SK Sigma míří útočník DvořákDo SK Sigma míří útočník Dvořák
| 17.06.2018
Změny a upřesnění přípravných zápasůZměny a upřesnění přípravných zápasů
| 14.06.2018
Permanentky na novou sezonu jsou v prodeji!!!Permanentky na novou sezonu jsou v prodeji!!!
| 13.06.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 08.06.2018
Shrnutí sezony SK Sigma OlomoucShrnutí sezony SK Sigma Olomouc
| 07.06.2018
Plšek dorovnal MelinhaPlšek dorovnal Melinha
| 06.06.2018
Prodej permanentek začíná 13. červnaProdej permanentek začíná 13. června
| 04.06.2018
Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 16Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 16
| 01.06.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná