Nejmladší dorost U16 je na 2. místě

31.10.2006 / SCM

Mistrovské utkání 29.10.- 13.kolo MSDL SK Sigma Olomouc U16 – 1.SC Znojmo 2 : 0 /0 : 0/ Branky: Brada 2 Sestava – Kačer- Hloch,Machalický,Soušek,Hlavica /53´Klobáska/-Navrátil Radim /60Ńavrátil Jonáš, Pančochář,Vašíček,Pospíšil- Brada, Zachar /58´Tomeček/ Trenér: Michla Coufal, as.trenéra Oldřich Kostorek, masérka: Klárka Veselská Na kluzkém terénu, vinou zranění a nemoci několika hráčů základní sestavy domácí v prvním půli nepřesně kombinovali s posledním mužstvem tabulky.I když hosté hráli poměrně bojovně a obětavě připravili si domácí fotbalisté několik vyložených šancí, které však trestuhodně zahodili. Druhý poločas byl hodně ovlivněn v 53 min.zraněním Hlavici, po kterém upadal do bezvědomí a byl následně odvezen sanitkou do nemocnice. Teprve po několikerém vystřídání si Sigma vypracovala opět několik vyložených brankových šancí, které využil Michal Brada ve vstřelení dvou vítězných branek.

Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně