Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Nejmladší dorost U16 je na 2. místě

31.10.2006 / SCM

Mistrovské utkání 29.10.- 13.kolo MSDL SK Sigma Olomouc U16 – 1.SC Znojmo 2 : 0 /0 : 0/ Branky: Brada 2 Sestava – Kačer- Hloch,Machalický,Soušek,Hlavica /53´Klobáska/-Navrátil Radim /60Ńavrátil Jonáš, Pančochář,Vašíček,Pospíšil- Brada, Zachar /58´Tomeček/ Trenér: Michla Coufal, as.trenéra Oldřich Kostorek, masérka: Klárka Veselská Na kluzkém terénu, vinou zranění a nemoci několika hráčů základní sestavy domácí v prvním půli nepřesně kombinovali s posledním mužstvem tabulky.I když hosté hráli poměrně bojovně a obětavě připravili si domácí fotbalisté několik vyložených šancí, které však trestuhodně zahodili. Druhý poločas byl hodně ovlivněn v 53 min.zraněním Hlavici, po kterém upadal do bezvědomí a byl následně odvezen sanitkou do nemocnice. Teprve po několikerém vystřídání si Sigma vypracovala opět několik vyložených brankových šancí, které využil Michal Brada ve vstřelení dvou vítězných branek.

Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 16Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 16
| 26.06.2017
Staroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dálStaroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dál
| 18.06.2017
V závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl CoufalV závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl Coufal
| 17.06.2017
Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16
Nebylo to lehké, řekl trenér Michal KalvachNebylo to lehké, řekl trenér Michal Kalvach
| 15.06.2017
| 14.06.2017
Sedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrouSedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrou