Nerozhodný výsledek s Pardubicemi

25.07.2012 / B tým

Třetiligové béčko SK Sigma Olomouc se dnes odpoledne pro přípravný zápas opět spojilo s juniorkou. Ve Slatinicích hráli svěřenci trenérů Augustina Chromého a Jiřího Derca proti druholigovým Pardubicím. Zápas skončil nerozhodně. Ve 4. minutě vyšla kombinace v podání dua Texl - Rolinc a prvně jmenovaný skóroval. Hosté se snažili také zlobit, dvakrát musel zasahovat gólman Blaha, na druhé straně pálil hezky zdálky Plšek. Sedm minut po přestávce domácí defenziva trošku zaspala a Pardubice srovnaly. V dalším průběhu měly oba týmy nějaké šance, ale gól už nepadl. SK Sigma Olomouc v síti Google + "Hráli jsme proti velice silnému soupeři s prefektní přechodovou fází. První poločas hráli starší hráči, druhý juniorka, i když se to prolíná. Ti mladší hráli většinou druhou půlku. Ale i ti mladí se nebáli jít dopředu, Hladík, Zahradníček a Schmidt měli gólovky. S výkonem jsem spokojený, s tak náročným soupeřem nedostali více branek," řekl trenér Augustin Chromý. Další zápasy hrajeme v sobotu proti Slovanu Bratislava, v 11.00 na dvojce juniorka, potom ve Slatinicích od 14.00 béčko. SK Sigma Olomouc B/jun. – Pardubice 1:1 (1:0) Branka Sigmy: 4. Texl. Rozhodčí: Lakomý. SK Sigma: 1. poločas: Blaha – Texl, Ješko, F. Přikryl (30. Spušek), Machalický – Bernard, Plšek, Nešický, Falta – Rolinc, Chlebek. 2. pol.: Reichl – Hrušák, Ješko (62. F. Přikryl, 82. Plšek), Soušek, Můčka – Hladík, Houska, Svozil, Zahradníček – A. Ševčík, Schmidt. Trenéři Augustin Chromý a Jiří Derco. Facebook SK Sigma Olomouc