Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Aktuality

O změnách a novinkách pro diváky

03.08.2011 / A tým

V sobotu 6. srpna čeká tým SK Sigma Olomouc první domácí zápas sezony. Pro nový soutěžní ročník Gambrinus ligy náš klub připravil pro fanoušky několik novinek, například Rodinný sektor nebo výrazné slevy sortimentu v klubové prodejně Fanshop. Nejen o tom hovořil Martin Rak, člen představenstva a marketingový manažer SK Sigma Olomouc, který zmínil i plánovanou dostavbu hlavní tribuny. S jakými novinkami jde SK Sigma, mimo těch fotbalových, do nové sezony? Máme nového hlavního partnera, kterým je Auto Čechák. Ale podstatné jsou také novinky pro diváky. Jednou z těch, která je nejvíce viditelná, je úprava sektoru pro hosty. Ten jsme museli rozšířit na pět procent míst z celkové kapacity našeho stadionu. S tím trošku souvisí hned první zápas, který náš klub čeká v sobotu proti Ostravě. Některým fanouškům se nelíbí styl prodeje vstupenek. Bezpečnostní hledisko je na prvním místě. Veškerá opatření, která se týkají stadionu, která se týkají rizikových utkání, jako je to naše nejbližší s Baníkem, konzultujeme s Policií ČR i s Městskou policií, musíme také respektovat dohodu, která byla uzavřena mezi fotbalovou asociací a policií. Některá opatření se fanouškům ne vždy líbí, ale musíme respektovat psané i nepsané dohody, které v Gambrinus lize platí. Pojďme zpět k těm novinkám pro diváky. Máte ještě nějakou další? Ano. Další novinkou je Rodinný sektor. Ten bude na hlavní tribuně v sektoru E. Bude mít samostatný vchod, poblíž je dětské hřiště. Každý návštěvník tam dostane drobnost, jednak nějakou sladkost a také nějaký klubový suvenýr. Další novinkou jsou permanentky pro kluby KFS Olomouc. Je to zhruba v počtu dvě stě kusů, jde o jakési poděkování těm dlouholetým většinou dobrovolným funkcionářům a trenérům mládeže, kteří vychovávají mladé hráče na amatérské úrovni. Na východní tribuně jsme pro permanentkáře vytvořili samostatný vstup tak, aby nemuseli stát ve frontě a čekat na odbavení. Tato úprava byla na přání fanoušků. Na hlavní tribuně je nová střešní krytina, tou starou už místy zatékalo. Změní se nějak občerstvení na stadioně? Občerstvení na hlavní tribuně převzal nový nájemce, který současně převzal i restauraci Gól. Tam budou v prodeji fotbalové klobásy, které už mohli ochutnat ti z fanoušků, kteří se zúčastnili besedy s vedením klubu na našem stadionu. Mnoho stížností a připomínek bylo na občerstvení na východní tribuně, tam by mělo dojít k razantnímu zlepšení kvality. Na našich webových stránkách jsme v sekci Zeptejte se spustili kolonku přání a stížností k občerstvení, kde se může každý z fanoušků vyjádřit, co by chtěl, co by si přál, co se mu líbí a co nikoliv. Bude klub i v nové sezoně pořádat akce typu Sigma mezi paneláky? Jistěže ano. Máme to samozřejmě v plánu, Sigma mezi paneláky i Sigma on Tour budou pokračovat. Musím vyzdvihnout trenéra Zdeňka Psotku, který nemá s žádnou takovou promoakcí problém, naopak je takovým věcem nakloněn, nápady přicházejí i od něj. Obě dvě výše zmíněné akce jsme rozjeli v minulé sezoně a chceme na ně navázat. Je to jakýsi návrat ke kořenům tam, kde převážná většina hráčů začínala, samozřejmě chceme také k fotbalu nalákat další talenty. Chceme jít naproti zájemcům o fotbal, přijít mezi ně. Klub pro novou sezonu zvolil netradiční plakát, je oboustranný, z jedné strany samostatný tým, z druhé mužstvo s fanoušky. A s tím souvisí další novinky, kterými chceme jít divákům vstříc. Plakát prodáváme za výrazně nižší cenu, než v předchozích sezonách, již je v prodeji za 29 korun. Další novinka se týká výrazné slevy až padesáti procentní na originální hráčské dresy, to samé, tedy výraznou slevu, můžou naši fanoušci čekat i v případě hráčských karet. Na setkání s fanoušky se hovořilo o rekonstrukci a dostavbě hlavní tribuny. Můžete prozradit nějaké podrobnosti? Bude tam nové zákaznické centrum, nový fanshop. V tuto chvíli finalizujeme projekt. Součástí tribuny bude i lékařské centrum, které by mělo posunout zase dál péči o hráče, ať už ty naše profesionální nebo mládež. A bude tam také nové zázemí pro novináře, které bude splňovat všechny mezinárodní normy.A tým - další aktuality:

Sigma hraje s Nitrou doma na dvojceSigma hraje s Nitrou doma na dvojce
| 23.02.2017
První jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděliPrvní jarní domácí zápas bude hrát Sigma v neděli
| 22.02.2017
Jílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosnéJílek: Soustředění bylo po všech stránkách přínosné
| 21.02.2017
Zápasový program týmů SK Sigma na tento týdenZápasový program týmů SK Sigma na tento týden
| 20.02.2017
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 20.02.2017
Sigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gólSigma prohrála i druhý zápas na soustředění o gól
| 17.02.2017
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 17.02.2017
Podmínky máme ideální, řekl JílekPodmínky máme ideální, řekl Jílek
| 16.02.2017
Sigma v Chorvatsku prohrála s NK CeljeSigma v Chorvatsku prohrála s NK Celje
| 14.02.2017
Áčko SK Sigma hraje na soustředění, další týmy domaÁčko SK Sigma hraje na soustředění, další týmy doma
| 13.02.2017OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná