Oficiální E-shop Oficiální E-shop

Aktuality

O změnách a novinkách pro diváky

03.08.2011 / A tým

V sobotu 6. srpna čeká tým SK Sigma Olomouc první domácí zápas sezony. Pro nový soutěžní ročník Gambrinus ligy náš klub připravil pro fanoušky několik novinek, například Rodinný sektor nebo výrazné slevy sortimentu v klubové prodejně Fanshop. Nejen o tom hovořil Martin Rak, člen představenstva a marketingový manažer SK Sigma Olomouc, který zmínil i plánovanou dostavbu hlavní tribuny. S jakými novinkami jde SK Sigma, mimo těch fotbalových, do nové sezony? Máme nového hlavního partnera, kterým je Auto Čechák. Ale podstatné jsou také novinky pro diváky. Jednou z těch, která je nejvíce viditelná, je úprava sektoru pro hosty. Ten jsme museli rozšířit na pět procent míst z celkové kapacity našeho stadionu. S tím trošku souvisí hned první zápas, který náš klub čeká v sobotu proti Ostravě. Některým fanouškům se nelíbí styl prodeje vstupenek. Bezpečnostní hledisko je na prvním místě. Veškerá opatření, která se týkají stadionu, která se týkají rizikových utkání, jako je to naše nejbližší s Baníkem, konzultujeme s Policií ČR i s Městskou policií, musíme také respektovat dohodu, která byla uzavřena mezi fotbalovou asociací a policií. Některá opatření se fanouškům ne vždy líbí, ale musíme respektovat psané i nepsané dohody, které v Gambrinus lize platí. Pojďme zpět k těm novinkám pro diváky. Máte ještě nějakou další? Ano. Další novinkou je Rodinný sektor. Ten bude na hlavní tribuně v sektoru E. Bude mít samostatný vchod, poblíž je dětské hřiště. Každý návštěvník tam dostane drobnost, jednak nějakou sladkost a také nějaký klubový suvenýr. Další novinkou jsou permanentky pro kluby KFS Olomouc. Je to zhruba v počtu dvě stě kusů, jde o jakési poděkování těm dlouholetým většinou dobrovolným funkcionářům a trenérům mládeže, kteří vychovávají mladé hráče na amatérské úrovni. Na východní tribuně jsme pro permanentkáře vytvořili samostatný vstup tak, aby nemuseli stát ve frontě a čekat na odbavení. Tato úprava byla na přání fanoušků. Na hlavní tribuně je nová střešní krytina, tou starou už místy zatékalo. Změní se nějak občerstvení na stadioně? Občerstvení na hlavní tribuně převzal nový nájemce, který současně převzal i restauraci Gól. Tam budou v prodeji fotbalové klobásy, které už mohli ochutnat ti z fanoušků, kteří se zúčastnili besedy s vedením klubu na našem stadionu. Mnoho stížností a připomínek bylo na občerstvení na východní tribuně, tam by mělo dojít k razantnímu zlepšení kvality. Na našich webových stránkách jsme v sekci Zeptejte se spustili kolonku přání a stížností k občerstvení, kde se může každý z fanoušků vyjádřit, co by chtěl, co by si přál, co se mu líbí a co nikoliv. Bude klub i v nové sezoně pořádat akce typu Sigma mezi paneláky? Jistěže ano. Máme to samozřejmě v plánu, Sigma mezi paneláky i Sigma on Tour budou pokračovat. Musím vyzdvihnout trenéra Zdeňka Psotku, který nemá s žádnou takovou promoakcí problém, naopak je takovým věcem nakloněn, nápady přicházejí i od něj. Obě dvě výše zmíněné akce jsme rozjeli v minulé sezoně a chceme na ně navázat. Je to jakýsi návrat ke kořenům tam, kde převážná většina hráčů začínala, samozřejmě chceme také k fotbalu nalákat další talenty. Chceme jít naproti zájemcům o fotbal, přijít mezi ně. Klub pro novou sezonu zvolil netradiční plakát, je oboustranný, z jedné strany samostatný tým, z druhé mužstvo s fanoušky. A s tím souvisí další novinky, kterými chceme jít divákům vstříc. Plakát prodáváme za výrazně nižší cenu, než v předchozích sezonách, již je v prodeji za 29 korun. Další novinka se týká výrazné slevy až padesáti procentní na originální hráčské dresy, to samé, tedy výraznou slevu, můžou naši fanoušci čekat i v případě hráčských karet. Na setkání s fanoušky se hovořilo o rekonstrukci a dostavbě hlavní tribuny. Můžete prozradit nějaké podrobnosti? Bude tam nové zákaznické centrum, nový fanshop. V tuto chvíli finalizujeme projekt. Součástí tribuny bude i lékařské centrum, které by mělo posunout zase dál péči o hráče, ať už ty naše profesionální nebo mládež. A bude tam také nové zázemí pro novináře, které bude splňovat všechny mezinárodní normy.A tým - další aktuality:

Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 02.12.2016
Brankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkouBrankáři SK Sigma uzavřeli podzim besídkou
| 30.11.2016
Začal předprodej permanentek na jaroZačal předprodej permanentek na jaro
| 29.11.2016
Tým SK Sigma i po konci sezony trénujeTým SK Sigma i po konci sezony trénuje
| 29.11.2016
Vyjádření SK Sigma Olomouc, a.s.  k článku zveřejněného deníkem DNES a iDnesVyjádření SK Sigma Olomouc, a.s. k článku zveřejněného deníkem DNES a iDnes
| 28.11.2016
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 28.11.2016
Nejslavnější výhra v historii SK Sigma slaví čtvrtstoletíNejslavnější výhra v historii SK Sigma slaví čtvrtstoletí
| 27.11.2016
Buchta: Připravíme se na jaro a budeme ještě lepšíBuchta: Připravíme se na jaro a budeme ještě lepší
| 25.11.2016
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 25.11.2016
Jílek: Samozřejmě každá prohra mrzíJílek: Samozřejmě každá prohra mrzí
| 24.11.2016OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná