Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Olomouc B vyhrála brankami šestnáctiletého Petra

07.04.2007 / B tým

Olomoucké béčko se šesti dorostenci v sestavě porazilo v utkání 20. kola druhé ligy Třinec na jeho hřišti 2:0 a připsalo si tři důležité body v boji o záchranu. Třinec - Olomouc B 0:2 (0:1) Oba góly hostů vstřelil útočník Jakub Petr, který v úterý oslaví teprve sedmnácté narozeniny. Domácí mají na desátém místě před svým soupeřem, který je třetí od konce, už jen tříbodový náskok. Hanáci se kombinační hrou ve středu hřiště snadno dostávali před pokutové území, kde třinecká obrana vyráběla hrubé chyby. Dvě z nich využil šestnáctiletý Petr, Olomouc si však vypracovala i další brankové příležitosti. Ale Nepožitek ve 24. minutě a v závěru utkání střídající Chmelíček mířili vedle. Třinečtí působili zakřiknutě, přesto si také vypracovali šance, ale dvakrát Malíř a jednou Ceplák zvolili zbrklé zakončení. Druhému gólu Hanáků předcházela chyba Čelůstky a ve zbývajících dvaceti minutách už se domácí na zdramatizování zápasu nezmohli. Branky: 31. a 69. Petr. Rozhodčí: Mikel - Ondo, Možíš. ŽK: Vavruša, Lisický - Stroupek, Hořava. Diváci: 1022. Sestavy: Třinec: Vreštiak - Vavruša, Čelůstka, Pindor, Martinčík - Malíř, Ceplák (83. Kluz), Lachowicz, Lisický (46. Miko) - Kořínek (68. Maceček), Janeček. Trenér: Hajný. Olomouc B: Černý - Škerle, Bodeček, Hudec, Stroupek (46. Hrdlovič) - Kopecký, Schulmeister (59. König), Hořava, Nepožitek - Šultes, Petr (86. Chmelíček). Trenér: Chromý.

Juniorská liga rozlosována, Sigma začne dvakrát venkuJuniorská liga rozlosována, Sigma začne dvakrát venku