Olomoučtí fotbalisté porazili v přípravě Uničov

16.01.2005 / A tým

Olomoučtí fotbalisté porazili v přípravném utkání účastníka MSFL z Uničova 2:1. V prvním zápasu po kondičním bloku dal trenér Petr Uličný příležitost všem hráčům širšího kádru včetně slovinského obránce Andreje Pečnika, kterého klub zkouší. Nenastoupili pouze zranění či nemocní Kučera, Hudec a Vaniak. Výsledek: SK Sigma Olomouc - Uničov 2:1 (1:0) Branky: 13. Babnič, 67. Glos - 87. T. Řehák z pen. Rozhodčí: Jahoda. Diváci: 500. Sestava Olomouce - 1. poločas: Černý - König, Škerle, Kovář, Pečnik - J. Schulmeister, Rýdel, Zbožínek, D. Kobylík - Reiter, Babnič. 2. poločas: Černý - Randa, Škerle, R. Hubník, Pečnik - V. Schulmeister, Prekop, Špiláček, Glos - M. Hubník, Bednář. Trenér Petr Uličný.

Včera výhra nad Karabachem, dnes volnější programVčera výhra nad Karabachem, dnes volnější program
| 26.01.2020
Soustředění zahájila Sigma úspěšně. Karabach porazila 3:1Soustředění zahájila Sigma úspěšně. Karabach porazila 3:1
| 25.01.2020
Sigma se připravuje na KarabachSigma se připravuje na Karabach
| 24.01.2020
Předprodej na Spartu začíná ve středuPředprodej na Spartu začíná ve středu
Sigma poprvé trénovala v TureckuSigma poprvé trénovala v Turecku
| 23.01.2020
Sigma odcestovala na soustředění v TureckuSigma odcestovala na soustředění v Turecku
| 22.01.2020
Václav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstvaVáclav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstva
| 19.01.2020
Druhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíciDruhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíci