Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Olomoučtí fotbalisté porazili v přípravě Uničov

16.01.2005 / A tým

Olomoučtí fotbalisté porazili v přípravném utkání účastníka MSFL z Uničova 2:1. V prvním zápasu po kondičním bloku dal trenér Petr Uličný příležitost všem hráčům širšího kádru včetně slovinského obránce Andreje Pečnika, kterého klub zkouší. Nenastoupili pouze zranění či nemocní Kučera, Hudec a Vaniak. Výsledek: SK Sigma Olomouc - Uničov 2:1 (1:0) Branky: 13. Babnič, 67. Glos - 87. T. Řehák z pen. Rozhodčí: Jahoda. Diváci: 500. Sestava Olomouce - 1. poločas: Černý - König, Škerle, Kovář, Pečnik - J. Schulmeister, Rýdel, Zbožínek, D. Kobylík - Reiter, Babnič. 2. poločas: Černý - Randa, Škerle, R. Hubník, Pečnik - V. Schulmeister, Prekop, Špiláček, Glos - M. Hubník, Bednář. Trenér Petr Uličný.

Trenér Václav Jílek o startu přípravyTrenér Václav Jílek o startu přípravy
| 18.06.2018
Sigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářemSigma začala přípravu s novým útočníkem a brankářem