Olomoučtí fotbalisté znovu vděčí za body Kučerovi

05.10.2003 / A tým

Olomoučtí fotbalisté znovu vděčí za body Kučerovi Fotbalistům Blšan se jejich přání nesplnilo. Z Olomouce si chtěli odvézt bod, místo toho inkasovali tři góly a po desátém ligovém kole mají na svém kontě jen dva body. Olomouc znovu dotáhl za body záložník Kučera, který minulý týden zařídil v Liberci remízu, tentokrát se trefil dokonce dvakrát a na třetí gól ještě nahrál. SK Sigma Olomouc - Blšany 3:0 (1:0) Poprvé se trefil ve 33. minutě, kdy mu Babnič posadil na hlavu přímý volný kop, Kučera vyskočil nejvýše a hlavou poslal míč k pravé tyči Chvalovského branky. Hosté pak zbystřili a domácím toho do přestávky příliš mnoho nedovolili. Po změně stran se dokonce aktivní hrou dostávali před branku domácích, ale nejdříve Pešír mířil vedle a v největší šanci hostujícího týmu ukopli míč domácí obránci Devátému. Olomoučtí dost kazili přihrávky a kombinace do připravené obrany hostí se jim nedařila. V 66. minutě poslal trenér Uličný na hřiště Michala Hubníka a Vyskočila a střídání se osvědčilo. Domácí zrychlili hru a přišly i branky. Po autovém vhazování Zbožínka zvedl míč hlavou Reiter, prodloužil na nabíhajícího Kučeru, pro kterého už nebylo problémem zblízka vstřelit druhý gól. Stejný hráč měl prsty i ve třetím gólu. Na levé straně si naběhl na kolmici Michala Hubníka, téměř od brankové čáry přihrál před branku hostů, kde Reiter dorazil míč zblízka potřetí do sítě hostí. V závěru ještě hostující Michal vystřelil přesně ze 14 metrů, ale Vaniak efektně vyrazil a udržel letos popáté čisté konto. Branky: 34. a 72. Kučera, 79. Reiter. Rozhodčí:Cichý - Ružbarský, Šula (všichni SR).ŽK: Vorel, Devátý, Michal (všichni Blšany). Diváci: 4146. Sigma: Vaniak - Zbožínek, R. Hubník, Hudec, Caha - Vlček (66. M. Hubník), Špiláček, Siegl (83. Ševela), Kučera - Babnič (66. Vyskočil), Reiter. Trenér Petr Uličný. Blšany: Chvalovský - Lukáč, Šourek, Vorel, Pleško - Sláma (75. Hašek), Sýkora (87. Stibůrek), Šelicha, Michal - Devátý, Pešír (80. Bílek). Trenér Günter Bittengel. zdroj:čtk