Ondřej Ševčík se trefil proti Italům

16.05.2012 / SCM

Reprezentace U 17 vyhrála přípravný zápas v Itálii 2:0. Jednu branku dal hráč SK Sigma Ondřej Ševčík. Nastoupil v základní sestavě, stejně jako Tomáš Chorý, další hráč našeho klubu. Ondřej Ševčík a Tomáš Chorý nastoupil v utkání proti Italům od první minuty. Ševčík poslal tým do vedení, ve 36. minutě se prosadil pro standradní situaci. Po přestávce přidal český tým ještě jednu branku. Stav mohl navýšit ještě Chorý, ale svou šanci neproměnil. Další zápas proti Italům hraje sedmnáctka ve čtvrtek (11.00).

Baďura, Sláma a Zifčák jsou v nominaci repre U 18Baďura, Sláma a Zifčák jsou v nominaci repre U 18
| 23.01.2017
Sedmnáctka SK Sigma otočila zápasSedmnáctka SK Sigma otočila zápas
| 22.01.2017
Devatenáctka SK Sigma vyhrála v HranicíchDevatenáctka SK Sigma vyhrála v Hranicích
Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně