Ordoš: My už to prostě ukopeme

07.05.2012 / A tým

Útočník SK Sigma Olomouc Michal Ordoš zkoušel překonat v nedělním zápase osmadvacátého kola Gambrinus ligy jabloneckého brankáře Špita z mnoha pozic. Tentokrát se bohužel prosadit nedokázal. Modrá lavina prohrávala, nakonec stačila vyválčit bod za remízu 1:1. „Bohužel síla tentokrát nebyla,“ řekl Michal Ordoš. S Jabloncem jste prohrávali, pak srovnali. A remízou zápas také skončil. Na úplný obrat už nebyly síly? Věděli jsme, že to bude těžké utkání. Chtěli jsme to uhrát hlavně na nulu vzadu, proto to z naší strany vypadalo, že jsme hráli trošku víc zataženě. Bohužel jsme nastoupili do druhé půlky a dostali gól z prvního centru, ještě to tak hloupě propadlo. Pak už se nám to těžko otáčelo, protože po tom poháru sil tolik nebylo. Bylo to těžké. Byl ten středeční pohárový zápas tolik znát? Bylo to cítit neskutečně. Až jsem si říkal, že od osmdesáté minuty pletu nohama. Bohužel ta síla na to tentokrát nebyla. Pro nás to byl důležitý zápas, věděli jsme, že potřebujeme tři body, abychom byli zachráněni. Ale pořád to máme ve vlastních rukách. Teoreticky nám stačí bod, my už to prostě ukopeme. Kromě sil jste ve středu přišli i o dva hráče. Nehráli Pospa a Zdena, ale na to se nemůžeme vymlouvat. Máme tady nějaký kádr, který hraje vcelku pravidelně. O tom to vůbec není. Myslím, že i šancí jsme si vypracovali celkem dost, neřekl bych, že by to bylo kvůli tomu, že nám chyběli. Byl problém přepnout po oslavách? To vůbec, vždyť žádné velké oslavy nebyly, ježíšmarja, vcelku jsme slavili tak tři čtyři hodiny. Ale to není o tom. To utkání se Spartou nás stálo hrozně moc sil, cestování, všeho. Měsíc a půl už hrajeme sobota, středa, sobota. Takže ty síly na obrat v neděli nebyly a budeme muset vyhrát v Hradci. Vy sám jste měl dvě tři vyložené šance. Měl jsem takové složité hlavy. Vždycky jsem se musel přetlačit s bekem a pak už jsem to nestihl usměrnit. Škoda. Nebyla síla. Tady jsem to mohl dát ke konci krásně levou pod sebe, ale to už mi nohy tak ťapkaly, že jsem byl rád, že jsem pro to doběhl. Škoda. Prostě musíme vyhrát v Hradci.

| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek
Jílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovaliJílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovali