SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Oslabená juniorka vyhrála v Hlučíně

11.09.2005 / B tým

V 6. kole 2. ligy se juniorka SK Sigma Olomouc konečně dočkala prvního vítězství. Béčko vyhrálo v Hlučíně jedna nula brankou Martina Vyskočila. Od 20. minuty přitom svěřenci kouče Zdeňka Psotky dohrávali bez vyloučeného Michala Vepřeka. Hlučín – SK Sigma Olomouc B 0:1 (0:0) Poslední celek tabulky přijel do Hlučína s taktikou neprohrát. Až do závěru utkání pak olomoucký tým nezlomil ani fakt, že od 20. minuty hrál bez vyloučeného Vepřeka. I v deseti hráčích v poli napadali hosté fotbalisty Hlučína už na jejich polovině, a když v 66. minutě potrestali zaváhání domácích obránců gólem Vyskočila, odvezli si všechny tři body. Branka: 66. Vyskočil. Rozhodčí: Santarius. ŽK: Veselý, P. Žižka, Melecký, Skotnica - Vepřek, T. Řehák. ČK: 20. Vepřek. Diváci: 1125. Hlučín: Kosmál - Veselý, D. Barcal, Ondráček (70. Dohnal), J. Barcal - Žižka (29. Skotnica), Bogdaň (57. Vaculík), Melecký, Novosad - Hanus, Langer. SK Sigma B: Blaha - Kopecký, Komárek, R. Řehák, Vepřek - Schulmeister (78. Roupec), T. Řehák, Král, Stoklásek - Vyskočil, Šultes (90. Gloziga, 90.+2 Horák).

| 11.03.2017
Béčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl YunisBéčko SK Sigma porazilo Uničov, rozhodl Yunis
| 04.03.2017
Sigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrickSigma B s jasnou výhrou, Bala dal hattrick