Osmnáctka dala Slovanu pětku

16.02.2013 / SCM

Jasnou výhrou skončilo také utkání SK Sigma Olomouc U 18 proti Slovanu Bratislava. Na začátku zápasu ještě hosté stačili držet krok, ale s přibývajícím časem byla převaha domácích drtivá. Územní převahu měla Sigma od začátku zápasu, ale góly ze hry se ji podařilo vyjádřit až po přestávce. V prvním poločase padl jeden gól, z přímého kopu se trefil Kováč. V prvních sedmi minutách druhé půle skórovali Jemelka a Žák, čímž bylo o vítězi jasno. Z mnoha dalších vyložených šancí využili Sigmáci už jen dvě, přesní byli Kubeček a Yunis. "Druhý poločas už byl v takovém tréninkovém tempu, soupeř už trošku odpadl. My jsme byli kvalitní na míči, to byl náš cíl do utkání. Být kvalitní na míči, včas odskakovat, po ztrátě okamžitě napadat protihráče s míčem. To se nám podařilo. Jsem rád, že se prosadili i mladí hráči ze sedmnáctky, prokázali svou kvalitu, jsou příslibem do budoucna," řekl trenér SK Sigma U 18 Lukáš Staroba. SK Sigma Olomouc U 18 – Slovan Bratislava U 18 5:0 (1:0) Branky: 36. Kováč, 46. Jemelka, 52. Žák, 57. Kubeček, 73. Yunis. SK Sigma U 18: Kopřiva (46. Spurný) – Šteigl (30. Lasovský), Herynek, Kotouč, Jemelka – Vichta, Banovec, Weinlich, Kováč (57. Yunis) – Yunis (33. Kubeček), Žák. Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc