Osmnáctka porazila Kralice

14.02.2012 / SCM

Další přátelské utkání sehrála osmnáctka SK Sigma Olomouc v neděli doma s týmem z Kralic. Cílem bylo zlepšení herního projevu, kombinační hra a kvalita v řešení finální fáze. I přes absenci šesti hráčů zvládla osmnáctka nedělní zápas s Kralicemi bez větších potíží. Vyjma desetiminutového úseku z úvodu druhého poločasu, jasně přehrávala soupeře a po zásluze zvítězila. Olomoučtí mladíci šli již po třech minutách hry do vedení, když Pekař našel přesnou přihrávkou nabíhajícího Stříže a ten obstřelil vybíhajícího brankáře hostů. Uplynulo dalších pět minut a dorostenci Sigmy se radovali podruhé. Poprvé v utkání se trefil aktivní Pekař. Svoji druhou branku v zápase pak přidal ve 33. minutě. S pohodlným náskokem 3:0 pro Sigmu skončil první poločas. V úvodu druhého poločasu zatlačily Kralice olomouckou osmnáctku před vlastní pokutové území a čtyřmi po sobě následujícími rohy, si vypracovaly několik brankových příležitostí. Brankář Urbášek však všechny pokusy hostů zneškodnil. Skóre se tak měnilo až v 64. Minutě, a to opět ve prospěch olomouckých dorostenců. Po rychlém brejku se trefil Langer. Poslední domácí trefa přišla devět minut před koncem, kdy míč dorážel do brány Kralic obránce Hodis. Další přípravné utkání SK Sigma U 18 sehraje ve čtvrtek ve 14.00 s Frýdkem doma na umělé trávě. SK Sigma Olomouc U 18 – Kralice 5:0 (3:0) Branky: 8. a 33. Pekař, 3. Stříž, 64. Langer, 81. Hodis SK Sigma U 18: Neuer (46. Urbášek) – Hýbl, Řehák, Hodis, Němeček – Vrána – Vasiljev, Pekař, Richter, Stříž – Langer. Trenér Lukáš Staroba.

Také Sigma U18 se utkala s polskou Legií Také Sigma U18 se utkala s polskou Legií
| 27.01.2020
Další výhra v přípravě. Tým U17 porazil Legii VaršavaDalší výhra v přípravě. Tým U17 porazil Legii Varšava
Tým U16 prohrál s Plzní. Do finále Memoriálu V. Marečka nepostoupilTým U16 prohrál s Plzní. Do finále Memoriálu V. Marečka nepostoupil
| 26.01.2020
Dorostenci do 19 let si v přípravě poradili s HranicemiDorostenci do 19 let si v přípravě poradili s Hranicemi
| 25.01.2020
Výsledky přátelských utkání mládeže z uplynulého týdneVýsledky přátelských utkání mládeže z uplynulého týdne