Osmnáctka porazila Třinec, rozhodl Šteigl

25.05.2013 / SCM

V sedmadvacátém kole SCM-MSDL U 19 měla osmnáctka SK Sigma Olomouc doma na stadionu v Řepčíně za soupeře Třinec. Hanáci vyhráli nejtěsnějším rozdílem, jednou branku utkání dal v úvodu druhé půle Jan Šteigl. S velmi pozorně bránícím soupeře měla osmnáctka pernou práci. Vyzrát na třineckou defenzivu mohli domácí už v prvním poločase. Danis byl sám před brankou, ale trefil jen gólmana, Šteiglova střela šla kousek vedle. Po přestávce už byl Šteigl přesnější, prosadil se přes trojici protihráčů a zakončil nechytatelně. Hosté byli nebezpeční jen ze standardek nebo občasných brejků, po jednom z nich musel zachraňovat brankář Chvěja. Herní převahu už osmnáctka v další góly neproměnila, blízko k tomu měl v závěru Kotouč, ale z dobrý pozice přestřelil. SK Sigma Olomouc U 18 – Třinec U 19 1:0 (0:0) Branka: 46. Šteigl. Rozhodčí: Dubravský – Hohnová, Zaoral. SK Sigma U 18: Chvěja – Lasovský (77. Kotouč), Baďura, Herynek (59. Kyselák), Jemelka – Fišer, Banovec, Šteigl, Bzirský (46. Moric), Stanečka – Danis (63. Stryk). Trenér Lukáš Staroba.

Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18Čtyři hráči SK Sigma jsou v repre U 18
| 23.04.2017
Mladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedloMladšímu dorostu SK Sigma se v Opavě nevedlo
Devatenáctka SK Sigma vyhrála na penaltyDevatenáctka SK Sigma vyhrála na penalty
| 22.04.2017
Sedmnáctka SK Sigma ve finále prohrálaSedmnáctka SK Sigma ve finále prohrála
| 21.04.2017
Mladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradilMladší dorost Sigmy si s Jihlavou poradil
| 16.04.2017
Devatenáctka si poradila s PardubicemiDevatenáctka si poradila s Pardubicemi
| 15.04.2017
Mladší dorost SK Sigma s hladkými výhramiMladší dorost SK Sigma s hladkými výhrami