BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Osmnáctka porazila Třinec, rozhodl Šteigl

25.05.2013 / SCM

V sedmadvacátém kole SCM-MSDL U 19 měla osmnáctka SK Sigma Olomouc doma na stadionu v Řepčíně za soupeře Třinec. Hanáci vyhráli nejtěsnějším rozdílem, jednou branku utkání dal v úvodu druhé půle Jan Šteigl. S velmi pozorně bránícím soupeře měla osmnáctka pernou práci. Vyzrát na třineckou defenzivu mohli domácí už v prvním poločase. Danis byl sám před brankou, ale trefil jen gólmana, Šteiglova střela šla kousek vedle. Po přestávce už byl Šteigl přesnější, prosadil se přes trojici protihráčů a zakončil nechytatelně. Hosté byli nebezpeční jen ze standardek nebo občasných brejků, po jednom z nich musel zachraňovat brankář Chvěja. Herní převahu už osmnáctka v další góly neproměnila, blízko k tomu měl v závěru Kotouč, ale z dobrý pozice přestřelil. SK Sigma Olomouc U 18 – Třinec U 19 1:0 (0:0) Branka: 46. Šteigl. Rozhodčí: Dubravský – Hohnová, Zaoral. SK Sigma U 18: Chvěja – Lasovský (77. Kotouč), Baďura, Herynek (59. Kyselák), Jemelka – Fišer, Banovec, Šteigl, Bzirský (46. Moric), Stanečka – Danis (63. Stryk). Trenér Lukáš Staroba.

Sedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrouSedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 25.11.2017
Devatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrickDevatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrick
Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala