Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Osmnáctka porazilaTřebíč

16.05.2012 / SCM

Ve vloženém 30. kole SCM MSDL U 19 nastoupil tým SK Sigma Olomouc U 18 doma proti Třebíči. Po vlažnějším rozjezdu se domácí nakonec rozehráli a soupeře v poklidu porazili rozdílem čtyř branek. Po dvou zahozených šancích v úvodu domácí vzadu chybovali a od 8. minuty prohrávali. V závěru poločasu už ale dokázali brankově vyjádřit velkou převahu, kterou měli. Po rohu srovnal Hodis, pak se po centru Vrány trefil Navrátil a třetí branku přidal střelou k pravé tyčce Langer. A bylo rozhodnuto. Po přestávce se hrálo téměř pořád na polovici hostů, ale góly už padly jen dva. V 66. minutě proměnil penaltu za faul na Žáka Vasiljev, čtyři minuty poté přihrávku Stříže mezi stopery Navrátil. SK Sigma Olomouc U 18 – Třebíč U 19 5:1 (3:1) Branky: 37. a 70. Navrátil, 34. Hodis, 43. Langer, 66. (pen.) Vasiljev. Rozhodčí: Machálek – Křepský, Slota. SK Sigma U 18: Urbášek – Vrána (69. Kalvach), Hlavica, Hodis (69. Herynek), Němeček – Stříž, Navrátil, Richter (62. Řehák), Bača, Langer (43. Vasiljev) – Žák. Trenér Lukáš Staroba.

Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 16Dva hráči SK Sigma jsou v repre U 16
| 26.06.2017
Staroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dálStaroba: Jen těžší zápasy hráče posunou dál
| 18.06.2017
V závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl CoufalV závěru soutěže jsme měli štěstí, řekl Coufal
| 17.06.2017
Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16Shrnutí sezony týmu SK Sigma Olomouc U 16
Nebylo to lehké, řekl trenér Michal KalvachNebylo to lehké, řekl trenér Michal Kalvach
| 15.06.2017
| 14.06.2017
Sedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrouSedmnáctka SK Sigma na závěr s vysokou výhrou