Osmnáctka si pořádně zastřílela

22.08.2012 / SCM

Ve 3. hraném kole SCM-MSDL U 19 hrál tým SK Sigma Olomouc U 18 doma v Řepčíně městské derby proti 1. HFK Olomouc U 19. Osmnáctka po jednoznačném průběhu utkání vyhrála 8:0. Po třech dějstvích má devět bodů a skóre 17:0. Sigma branky rozdělila na polovic mezi obě části zápasu, v každé padly čtyři. Začal to Danis, který v rozmezí sedmé a dvaatřicáté minuty nastřílel čistý hattrick. Tři minuty před pauzou uzavřel gólovou bilanci této fáze zápasu Buchvaldek. Po přestávce se na další branku čekalo necelou čtvrthodinku. Pak v 59. minutě skóroval po rohu Herynek. Za dvě minuty se trefil k levé tyčce Žák a bylo to šest. V 67. minutě se po rohovém kopu prosadil pohotovou střelou Buchvaldek, minutu před koncem přidal osmý gól utkání Žák. SK Sigma Olomouc U 18 – 1. HFK Olomouc U 19 8:0 (4:0) Branky: 7., 20. a 32. Danis, 42. a 67. Buchvaldek, 61. a 89. Žák, 59. Herynek. Rozhodčí: Antoníček – Křepský, Kašpar. ŽK: Buchvaldek – Vaida. Diváci: 90. SK Sigma U 18: Neuer – Reichl (46. Jemelka), Herynek, Řehák, Nedoma (62. Lasovský) – Vichta (46. Šteigl), Baculák (46. Kalvach), Banovec (68. Stryk), Buchvaldek – Danis, Žák. Trenér Lukáš Staroba.