1. kolo SK Sigma Olomouc vs SK Slavia Praha 22. 7. 2018. v 18:00 Sleva -10% pro fanoušky

Osmnáctka si s Kroměříží poradila

23.09.2012 / SCM

V 7. kole SCM-MSDL U 19 měl doma tým SK Sigma Olomouc U 18 za soupeře Kroměříž. Osmnáctce Modré laviny chybělo několik opor, na repre sraz už včera vyrazili Lukáš Buchvaldek a Jakub Yunis, Štefan Danis je zraněný. I přesto si svěřenci trenéra Lukáše Staroby se soupeře celkem v klidu poradili. Už do přestávky bylo prakticky rozhodnuto o vítězi zápasu. V 18. minutě přihrál zleva před bránu Nedoma a Žák otevřel skóre. Ve 37. minutě si hosté dali vlastence, čtyři minuty před přestávkou se podruhé v utkání prosadil Žák, tentokrát z přihrávky Vichty po přetaženém centru Seiberta. Hned v úvodu druhé půlky se hostům podařilo snížit po rohu, což je na chvilku nakoplo. Zpět dole mohli být hodně rychle, ale další šance domácích gólem neskončily. Po hodině hry už to vyšlo. Vichta přihrál pod sebe a Fišer se trefil přesně. Minutu před koncem přidal pátou domácí branku po rohu Kamenný. SK Sigma Olomouc U 18 – Kroměříž U 19 5:1 (3:0) Branky: 18. a 41. Žák, 37. vlastní Němeček, 60. Fišer, 89. Kamenný – 46. Stratil. Rozhodčí: Lakomý. ŽK: Strašák. Diváci: 90. SK Sigma U 18: Chvěja – Reichl (69. Lasovský), Herynek, A. Řehák, Nedoma – Seibert (67. Stryk), Weinlich, Kalvach, Fišer, Vichta (64. Šteigl) – Žák (77. Kamenný). Trenér Lukáš Staroba. Kroměříž: Oral – Křížek (34. Strašák), Bubla, Smažínka, Drápal (58. Ferko), K. Řehák (81. Ševčík), Stratil, Chýla, Baier (74. Košina), Němeček, Slaměník. Trenér Roman Sklenář.