BUSINESS PLES v Olomouci, pátek 26.1.2018, Hotel NH Collection Olomouc Congress Sleva -10% pro fanoušky

Osmnáctka SK Sigma vyhrála nad Hodonínem

28.04.2013 / SCM

Ve třiadvacátém kole SCM-MSDL U 19 hrála osmnáctka SK Sigma Olomouc doma na stadionu v Řepčíně proti Hodonínu. Z mnoha šancí domácí proměnili jen čtyři a zaslouženě získali tři body. V 11. minutě vyplul za obranu Fišer, udělal kliku vybíhajícímu brankáři a dal zkušeně do prázdné. Druhý gól padl o deset minut později a byl také hezký, Buchvaldek se trefil pěkně k tyčce. Další branky dala Sigma v poslední dvacetiminutovce. Obě po centrech Stryka z levé strany. V 72. dal na 3:0 Buchvaldek, osm minut před koncem čtvrtou Vichta. „Hodonín hodně stlačuje hru nahoru, z toho vyplynulo moc ofsajdů. Ale věděli jsme, že nám nějaké průnikové přihrávky vyjdou, to se také stalo. Ve druhém poločase jsem nabádal hráče, aby hráli co nejvíc do stran, pak jsme se tam dokázali z hloubky dostávat,“ řekl trenér Lukáš Staroba. „Ve druhém poločase jsme tam dali pět nových borců, ukázali, že jsou na tom dobře jak fyzicky, tak herně. Mohlo to být ještě větším rozdílem, ale utkání splnilo očekávání,“ podotkl Staroba. Chyběli mu dva stabilní útočníci jeho týmu, Filip Žák už šel hrát za U 19, Jakub Yunis je zraněný. SK Sigma Olomouc U 18 – Hodonín U 19 4:0 (2:0) Branky: 21. a 72. Buchvaldek, 11. Fišer, 82. Vichta. Rozhodčí: Podaný – Vojáček, Bartůněk. ŽK: Reichl, Jemelka – Novotný. SK Sigma: Chvěja – Lasovský (54. Seibert), Herynek, Jemelka, Reichl – Vichta, Buchvaldek (74. Šteigl), Weinlich (70. Stryk), Banovec (54. Bzirský), Fišer (70. Kubeček) – Danis. Trenér Lukáš Staroba.

Sedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrouSedmnáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 25.11.2017
Devatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrickDevatenáctka SK Sigma drtila, Zlatohlávek dal hattrick
Sedmnáctka SK Sigma s prohrouSedmnáctka SK Sigma s prohrou
| 22.11.2017
Devatenáctka SK Sigma veze výhruDevatenáctka SK Sigma veze výhru
Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala