SK Sigma Olomouc vs. FK Mladá Boleslav Sleva -10% pro fanoušky

Osmnáctka SK Sigma zvítězila nad Třebíčí

07.06.2013 / SCM

V posledním kole SCM-MSDL U 19 brala osmnáctka SK Sigma Olomouc tři body. Na hřišti číslo dva Androva sportovního areálu porazila Třebíč o tři branky. Domácí poslal do vedení hlavičkou z malého vápna Seibert. To bylo ve 22. minutě. O čtyři později hosté po chybě obrany srovnali. Ještě do přestávky Sigma rozhodla. Ve 31. minutě se prosadil Šteigl, ve 39. Řehák. Ve druhém poločase se na gól čekalo dlouho. Klaplo to až šest minut před koncem, z přímého kopu se s pomocí teče zdi trefil Fišer. SK Sigma Olomouc U 18 – Třebíč U 19 4:1 (3:1) Branky: 22. Seibert, 31. Šteigl, 39. Řehák, 84. Fišer – 26. Ošmera. Rozhodčí: Kondler. SK Sigma U 18: Chvěja – Lasovský, Reichl, Řehák (56. Jemelka), Seibert – Šteigl, Weinlich (46. Yunis), Banovec (46. Kubeček), Fišer – Havlíček, Žák (56. Vogl). Trenér Lukáš Staroba.