Osmnáctka vyhrála derby

28.05.2013 / SCM

K předehrávce 30. Kola SCM-MSDL U 19 necestovala osmnáctka SK Sigma Olomouc daleko. Jen do Holice, protože za soupeře měla 1. HFK U 19. Po nerozhodném poločase hosté ve druhé pětačtyřicetiminutovce vyjádřili trvalou herní převahu třemi góly a zvítězili. Sigma hrála od začátku na soupeřově polovině, ale převahu gólově vyjádřit nedokázala. To se povedlo po rohovém kopu domácím a vedli. Čtyři minuty před přestávkou srovnal hezkou střelou Weinlich. Převaha hostů pokračovala i ve druhé půlce. Po hodině hry krásně vymetl levou šibenici Bzirský, pak po zaváhání brankáře skóroval Šteigl a bylo rozhodnuto. Tři minuty před přestávkou přidal poslední gól utkání Danis. 1.HFK Olomouc U 19 – SK Sigma Olomouc U 18 1:4 (1:1) Branky: 41. Weinlich, 61. Bzirský, 67. Šteigl, 87. Danis. SK Sigma U 18: Kopřiva – Lasovský, Kotouč, Jemelka, Šteigl – Stryk (46. Yunis), Weinlich (52. Stanečka), Banovec, Bzirský, Fišer – Danis. Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Mladší dorost SK Sigma neměl venku potížeMladší dorost SK Sigma neměl venku potíže
| 26.09.2016
SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick