Osmnáctka vyhrála derby

28.05.2013 / SCM

K předehrávce 30. Kola SCM-MSDL U 19 necestovala osmnáctka SK Sigma Olomouc daleko. Jen do Holice, protože za soupeře měla 1. HFK U 19. Po nerozhodném poločase hosté ve druhé pětačtyřicetiminutovce vyjádřili trvalou herní převahu třemi góly a zvítězili. Sigma hrála od začátku na soupeřově polovině, ale převahu gólově vyjádřit nedokázala. To se povedlo po rohovém kopu domácím a vedli. Čtyři minuty před přestávkou srovnal hezkou střelou Weinlich. Převaha hostů pokračovala i ve druhé půlce. Po hodině hry krásně vymetl levou šibenici Bzirský, pak po zaváhání brankáře skóroval Šteigl a bylo rozhodnuto. Tři minuty před přestávkou přidal poslední gól utkání Danis. 1.HFK Olomouc U 19 – SK Sigma Olomouc U 18 1:4 (1:1) Branky: 41. Weinlich, 61. Bzirský, 67. Šteigl, 87. Danis. SK Sigma U 18: Kopřiva – Lasovský, Kotouč, Jemelka, Šteigl – Stryk (46. Yunis), Weinlich (52. Stanečka), Banovec, Bzirský, Fišer – Danis. Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc