Osmnáctka ztratila zápas Frýdkem

08.05.2013 / SCM

Ve vloženém 17. kole SCM-MSDL U 19 hrála osmnáctka SK Sigma Olomouc doma proti Frýdku-Místku. Souboj třetího s druhým v tabulce skončil pro domácí smolnou porážkou, nebyli horší, ale inkasovali tři laciné branky. Zvládnout začátek, to nebyla věc, která by domácí vyšla. Ve 2. minutě hned z první střely soupeře inkasovali. Pak měla Sigma dvě tutové šance, v 6. minutě hlavičkoval přímo do gólmana Danis, o tři minuty později přestřelil zblízka Jemelka. Když to nevyšlo, přišla opět chvíle pro hosty. Ve 30. minutě dal Frýdek druhou branku. Ještě do přestávky mohla Sigma, která měla více ze hry než hosté, srovnat. Jenže Stryk střílel nad a zakončení Bzirského vyrazil brankář na roh. Po přestávce tak čekala domácí těžká práce. Do soupeře se zakousli, ale dlouho nemohli dát gól. Nakonec se to povedlo, po přímém kopu v 74. minutě poslal gólovým směrem odražený míč Weinlich. Pět minut před koncem srovnal Řehák. A vzápětí mohla jít Sigma do vedení. Vichta byl sám před brankářem, ale už až moc blízko, takže dobře zakončit nestačil. Smůlu si Hanáci v tomto zápase vybrali úplně. Po začátku jim nevyšel ani konec. V poslední minutě dali hosté z úhlu třetí branku. SK Sigma Olomouc U 18 – Fr.-Místek U 19 2:3 (0:2) Branky: 74. Weinlich, 85. Řehák – 2. Štěrba, 30. Hykel, 90. Vávra. Rozhodčí: Buček – Silná, Hodaň. ŽK: Řehák. Diváci: 80. SK Sigma U 18: Kopřiva – Šteigl, Herynek (33. Kotouč), Řehák, Jemelka – Stryk (52. Yunis), Bzirský, Banovec (46. Weinlich), Vichta, Fišer – Danis (66. Seibert). Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick