Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Osmnáctka ztratila zápas Frýdkem

08.05.2013 / SCM

Ve vloženém 17. kole SCM-MSDL U 19 hrála osmnáctka SK Sigma Olomouc doma proti Frýdku-Místku. Souboj třetího s druhým v tabulce skončil pro domácí smolnou porážkou, nebyli horší, ale inkasovali tři laciné branky. Zvládnout začátek, to nebyla věc, která by domácí vyšla. Ve 2. minutě hned z první střely soupeře inkasovali. Pak měla Sigma dvě tutové šance, v 6. minutě hlavičkoval přímo do gólmana Danis, o tři minuty později přestřelil zblízka Jemelka. Když to nevyšlo, přišla opět chvíle pro hosty. Ve 30. minutě dal Frýdek druhou branku. Ještě do přestávky mohla Sigma, která měla více ze hry než hosté, srovnat. Jenže Stryk střílel nad a zakončení Bzirského vyrazil brankář na roh. Po přestávce tak čekala domácí těžká práce. Do soupeře se zakousli, ale dlouho nemohli dát gól. Nakonec se to povedlo, po přímém kopu v 74. minutě poslal gólovým směrem odražený míč Weinlich. Pět minut před koncem srovnal Řehák. A vzápětí mohla jít Sigma do vedení. Vichta byl sám před brankářem, ale už až moc blízko, takže dobře zakončit nestačil. Smůlu si Hanáci v tomto zápase vybrali úplně. Po začátku jim nevyšel ani konec. V poslední minutě dali hosté z úhlu třetí branku. SK Sigma Olomouc U 18 – Fr.-Místek U 19 2:3 (0:2) Branky: 74. Weinlich, 85. Řehák – 2. Štěrba, 30. Hykel, 90. Vávra. Rozhodčí: Buček – Silná, Hodaň. ŽK: Řehák. Diváci: 80. SK Sigma U 18: Kopřiva – Šteigl, Herynek (33. Kotouč), Řehák, Jemelka – Stryk (52. Yunis), Bzirský, Banovec (46. Weinlich), Vichta, Fišer – Danis (66. Seibert). Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Osmnáctka SK Sigma porazila ŠternberkOsmnáctka SK Sigma porazila Šternberk
| 23.07.2017
Šestnáctka SK Sigma startovala na turnajiŠestnáctka SK Sigma startovala na turnaji