Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Osmnáctka ztratila zápas Frýdkem

08.05.2013 / SCM

Ve vloženém 17. kole SCM-MSDL U 19 hrála osmnáctka SK Sigma Olomouc doma proti Frýdku-Místku. Souboj třetího s druhým v tabulce skončil pro domácí smolnou porážkou, nebyli horší, ale inkasovali tři laciné branky. Zvládnout začátek, to nebyla věc, která by domácí vyšla. Ve 2. minutě hned z první střely soupeře inkasovali. Pak měla Sigma dvě tutové šance, v 6. minutě hlavičkoval přímo do gólmana Danis, o tři minuty později přestřelil zblízka Jemelka. Když to nevyšlo, přišla opět chvíle pro hosty. Ve 30. minutě dal Frýdek druhou branku. Ještě do přestávky mohla Sigma, která měla více ze hry než hosté, srovnat. Jenže Stryk střílel nad a zakončení Bzirského vyrazil brankář na roh. Po přestávce tak čekala domácí těžká práce. Do soupeře se zakousli, ale dlouho nemohli dát gól. Nakonec se to povedlo, po přímém kopu v 74. minutě poslal gólovým směrem odražený míč Weinlich. Pět minut před koncem srovnal Řehák. A vzápětí mohla jít Sigma do vedení. Vichta byl sám před brankářem, ale už až moc blízko, takže dobře zakončit nestačil. Smůlu si Hanáci v tomto zápase vybrali úplně. Po začátku jim nevyšel ani konec. V poslední minutě dali hosté z úhlu třetí branku. SK Sigma Olomouc U 18 – Fr.-Místek U 19 2:3 (0:2) Branky: 74. Weinlich, 85. Řehák – 2. Štěrba, 30. Hykel, 90. Vávra. Rozhodčí: Buček – Silná, Hodaň. ŽK: Řehák. Diváci: 80. SK Sigma U 18: Kopřiva – Šteigl, Herynek (33. Kotouč), Řehák, Jemelka – Stryk (52. Yunis), Bzirský, Banovec (46. Weinlich), Vichta, Fišer – Danis (66. Seibert). Trenér Lukáš Staroba. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Mladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrou
| 18.02.2017
Devatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v TrenčíněDevatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v Trenčíně
Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16
| 16.02.2017
Devatenáctka SK Sigma remizovala se ŽilinouDevatenáctka SK Sigma remizovala se Žilinou
| 14.02.2017
Mladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohryMladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohry
| 11.02.2017
Brankář Markovič je v nominaci repre U 16Brankář Markovič je v nominaci repre U 16
| 07.02.2017
Devatenáctka SK Sigma druhá na turnaji v NitřeDevatenáctka SK Sigma druhá na turnaji v Nitře
| 06.02.2017
Tři hráči SK Sigma nastoupili za repre U 18Tři hráči SK Sigma nastoupili za repre U 18
| 03.02.2017
Starší dorost SK Sigma jede na turnaj do NitryStarší dorost SK Sigma jede na turnaj do Nitry