SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Páník: Povedlo se nám prodloužit bezbrankovou sérii

11.05.2002 / A tým

Páník: Povedlo se nám prodloužit bezbrankovou sérii Fotbalisté SK Sigma Olomouc vyhráli v posledním kole Gambrinus ligy nad Baníkem jedna nula. Jejich úspěch stál především na dobře organizované hře, kterou domácí nedokázali ze celý zápas přelstít. "Jeli jsme do Ostravy neprohrát. Chtěli jsme slušně ukončit sezónu a také pokračovat v sérii utkání s nulou. To se nám povedlo," řekl po utkání spokojený trenér SK Sigma Olomouc Bohumil Páník. Sigmě zápas vyšel, potvrdila, že v moravských derby s Baníkem se jí v posledních sezónách daří. Ostrava Olomouc neporazila v posledních čtyřech ligových ročnících. "V prvním poločase jsme hráli dobře, přes dvacet minut jsme byli viditelně lepší, než domácí. Na začátku druhé části hry jsme dali branku. Pak nás dostal Baník pod tlak, ale obrana v čele s Vaniakem a Špilárem dokázala snažení soupeře úspěšně eliminovat. Tím pádem bylo jasné, že utkání dovedeme do vítězného konce," pokračoval Páník. Olomoucký den, 11. května 2002

Petr: Pobolívá to, ale to už se dá nějak přežítPetr: Pobolívá to, ale to už se dá nějak přežít
| 27.03.2017
Buchvaldek nastoupil za repre U 20Buchvaldek nastoupil za repre U 20
| 25.03.2017
Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8Hráči áčka podpořili zraněného kolegu z SK Sigma U 8
| 24.03.2017
Jílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoněJílek: Byl to jeden z nejslabších výkonů v sezoně
| 22.03.2017
Sladký: Je to určitě velké zklamáníSladký: Je to určitě velké zklamání
Mohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl ŠkerleMohli jsme si udělat ještě větší náskok, řekl Škerle
| 21.03.2017
| 20.03.2017
Další zápas SK Sigma má upřesněný termínDalší zápas SK Sigma má upřesněný termín