SK Sigma Olomouc vs. FK Mladá Boleslav Sleva -10% pro fanoušky

Patnáctka hrála přípravu v Šumperku

25.03.2013 / Sportovní třídy

Tým SK Sigma Olomouc U 15 odehrál v sobotu přípravný zápas v Šumperku proti mladším dorostencům. Naše patnáctka po prvním poločase vedla, nakonec o dvě branky prohrála. První poločas měli pod taktovkou hosté, i po třech neproměněných vyložených šancích se Sigmě podařilo vstřelit koncem prvního dějství úvodní branku. Stalo se tak po dobře zahraném rohovém kopu, na zadní tyči se prosadil Kolomazník. Domácí pouze zahrozili nebezpečnou střelou z dálky, kterou fantastickým zákrokem vyrazil Machalický. V úvodu druhého poločasu se Sigmákům po kombinačních akcích podařilo přidat další dvě branky a k tomu ještě nevyužili možnost navýšení skóre zaslouženou penaltou. Tento fakt domácí nakopl k ohromnému výkonu, který znamenal v závěrečných dvaceti minutách změnu stavu z 1:3 na 5:3. Hanáci tak proti fyzicky vyspělejšímu soupeři nezvládli koncovku a tak se z velmi dobře rozehraného utkání vrací s debaklem. Doufejme, že tato slabá chvilka byla pro následující druhou část soutěže poslední a v takových utkáních si budou mladíci počínat lépe. FC Šumperk mladší dorost – SK Sigma Olomouc U 15 5:3 (0:1) Branky: Kolomazník, Blahůšek, Rezek. SK Sigma: Machalický (Psotka), Kiška, Španihel, Pučan, Kolomazník, Brázdil, Voleský, Antl, Hrabovský, Rezek, Blahůšek. Střídali: Vyhlídal, Hamrla.

Útočník Matěj Hadaš skóroval za repre U 15Útočník Matěj Hadaš skóroval za repre U 15
| 24.05.2018
Mladší žáci SK Sigma startovali v NěmeckuMladší žáci SK Sigma startovali v Německu
Patnáctka SK Sigma podlehla LipskuPatnáctka SK Sigma podlehla Lipsku
| 17.05.2018
Patnáctka SK Sigma porazila HerthuPatnáctka SK Sigma porazila Herthu
| 16.05.2018
SK Sigma 2008 úspěšná v těžké konkurenciSK Sigma 2008 úspěšná v těžké konkurenci
Starší žáci SK Sigma zabodovali venkuStarší žáci SK Sigma zabodovali venku
| 14.05.2018
Starší žáci SK Sigma vítězili nad OpavouStarší žáci SK Sigma vítězili nad Opavou