Pohárový šok: Olomoučtí fotbalisté vypadli v Uničově

28.10.2003 / A tým

Pohárový šok: Olomoučtí fotbalisté vypadli v Uničově Olomoučtí fotbalisté se postarali o největší překvapení v dnešních zápasech třetího kola Poháru ČMFS. Třetí tým ligové tabulky narazil v nedalekém Uničově, kde na půdě čtvrtého týmu MSFL prohrál 1:2. Uničov - SK Sigma Olomouc 2:1 (1:0) "Je to naše velká ostuda," komentoval výsledek trenér Petr Uličný. Podle papírových předpokladů neměli mít jeho svěřenci po ligové výhře nad pražskou Slavií s postupem problémy, ale domácí je zaskočili nadšeným výkonem. "Jak už to tak bývá, v poháru se slabší celek vyhecuje a podá maximální výkon. Mé mužstvo zahrálo slabě, nebyl vidět rozdíl mezi první a třetí ligou," konstatoval Uličný. Sigma nastoupila bez lehce zraněných Špiláčka, Randy, Urbánka a Kučery a bez brankáře Vaniaka. V 11. minutě její obrana nepokryla po autovém vhazování nabíhajícího Volfa, který otevřel skóre. Ve druhém poločase sice Ševela vyrovnal, ale nakonec se radovali domácí. Po dlouhém centru zaspali Caha s Romanem Hubníkem a Šalamoun zajistil Uničovu překvapivé vítězství. Branky: 11. Volf, 82. Šalamoun - 69. Ševela. Rozhodčí: Vidlák - Talpa, Filgas. ŽK: Zbožínek, Siegl (oba Olomouc). Diváci:1500. Sigma: Kjučukov - Zbožínek, Hudec, R. Hubník, Caha - Vlček, Ševela, Siegl (83. Krajčovič), Glos (46. Vyskočil) - Babnič, Reiter (46. M. Hubník). Trenér Petr Uličný. zdroj:čtk

| 21.10.2017
Jílek: Remíza nakonec bude spravedliváJílek: Remíza nakonec bude spravedlivá
Sigma prodloužila sérii neporazitelnostiSigma prodloužila sérii neporazitelnosti
| 20.10.2017
Sestava SK Sigma proti OstravěSestava SK Sigma proti Ostravě
11. kolo: Sigma jede do Ostravy11. kolo: Sigma jede do Ostravy
| 19.10.2017
Páteční zápas SK Sigma píská ZelinkaPáteční zápas SK Sigma píská Zelinka
| 18.10.2017
Organizovaná mládež na Sigmu za 50 korunOrganizovaná mládež na Sigmu za 50 korun
Předprodej na domácí zápas SK Sigma odstartovalPředprodej na domácí zápas SK Sigma odstartoval