Poslední zkouška U17

11.08.2010 / SCM

Pro obě družstva generálka před nastávající ligou, byla poslední šance zkoušet hráče na jednotlivých postech a výkonnost jednotlivých hráčů. Domácím chyběli 4 reprezentanti, kteří hrají v Maďarsku za reprezentační tým do 17 let. SK Sigma Olomouc U 17 – FC Tescoma Zlín U 17 1 : 2 ( 1 :1 ) Branky: 19´ 0:1, 34´ Studený z penalty, 50´ 1:2. Sestava: Arbeit - Němeček (41´Machálek), Hodis, Hlavica, Hýbl, Studený, Bača, Vrána (47´Kabourek), Richter, Pekař (41´Vasiljev), Chorý. Trenér Jílek, as. trenéra Kalvach. Utkání bylo vyrovnané, Sigma sice držela více míč, ale na gólových šancí se to neprojevilo. Hosté se ujali vedení, když na střelu z poza velkého vápna nedosáhl brankář Arbeit. Sigma do poločasu srovnala, když nařízenou penaltu po faulu na Pekaře s přehledem zakončil Studený. Druhá půle se nesla ve znamení první, šance na obou stranách bylo málo, ale hosté nakonec střelou z úhlu dali druhý gól a vezou si cenný skalp před začátkem soutěže. Držme chlapcům Sigmy palce, protože je čeká velmi silný soupeř, kterým je v prvním kole ligy Sparta Praha.