Pospíšil: Každá ztráta je pro nás obrovská

24.04.2013 / A tým

Po třech porážkách v řadě fotbalisté SK Sigma Olomouc v Gambrinus lize zabodovali. Ale domácí remíza 2:2 ve 24. kole s Mladou Boleslaví je pro ně málo, v boji o evropské poháry potřebují víc. „Každá ztráta je pro nás obrovská,“ řekl záložník Martin Pospíšil. Úvodních pětačtyřicet minut zápasu s Boleslaví se Sigmě moc nepodařilo. První poločas nehrajeme, začneme hrát až druhý. Hrajeme jenom jeden poločas a to nemůžeme potom vyhrát. V prvním poločase to na vás dolehlo viditelně hodně, kazili jste i snadné přihrávky, nedařilo se skoro nic. Začátek jsme chytili, ale pak už to byla taková křeč … Každý se snažil něco vymyslet, ale nešlo to. Ať jsme udělali, co jsme udělali, tak nám to nevycházelo. Pak nás vysvobodil až poločas. A myslím, že ve druhé půli jsme se rapidně zlepšili. Jen škoda, že jsme to neotočili. Ale i za bod můžeme být rádi. Facebook SK Sigma Olomouc Byl ten první poločas důsledek té šňůry předchozích pěti zápasů, které jste prohráli? Tři z toho byli v lize, v těch jste nedali gól. Nevím. Snažíme se na to zapomenout, ale pět porážek je pět porážek, takže určitě to někde v těch hlavách je. Víme, že každý zápas, co teď hrajeme, musíme vyhrát, musíme získat tři body. Protože chceme poháry hrát. Každá ztráta je pro nás obrovská. O čem byla řeč v kabině o přestávce? Co bylo třeba změnit? Především to bylo hlavně o pohybu. Ve druhé půli jsme začali víc běhat a hrát do nohy, v první jsme to jenom nakopávali. A tím pádem hodně ztráceli balony. Ve druhém poločase jsme to dali na zem, začali hrát naši kombinační hru. A bylo to vidět, začali jsme Boleslav přehrávat a dali góly. Škoda, že jsme to nedotáhli do vítězného konce. S trochou štěstí jsme mohli i otočit.

| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek
Jílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovaliJílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovali