Přestřelka juniorek!

07.06.2009 / B tým

Nikoliv pistolnický souboj dvou slečen, jak by se mohlo dle titulku zdát, nýbrž utkání dvou juniorských týmů s šesti brankami! Utkání 28. kola MSFL svedlo proti sobě juniorku Sigmy s rezervou Jihlavy na Andrově stadionu v Olomouci. Od úvodních minut se hrálo s nasazením a v rychlosti. První poločas nabídl pouze jeden gól, druhý ale dalších pět. Domácí vedli o dvě branky, hosté během dvou minut skóre otočili. Ani třetí vedení v utkání domácí neudrželi a tak se soupeři rozešli smírně 3 – 3. SK Sigma Olomouc „B“ – FC VYSOČINA Jihlava „B“ 3 – 3 (1 – 0) Od úvodních minut se hrálo ve svižném tempu. Nasazení přineslo i rychlou branku. Domácí se radovali již v 6. minutě. Po pěkné kombinaci se prosadil technickou střelou Navrátil. Hosté vyslali svůj první pokus na branku v minutě třinácté. Drábkovu střelu Šustr na dvakrát zkrotil. I nadále se hrálo v pohybu. Na další střelu se ale čekalo deset minut. Šamánek však domácího gólmana nepřekvapil. Ve 28. minutě prošel obranou domácích jako nůž máslem Cihlář, ale i jeho tvrdý projektil domácí brankář kryl. Když se v závěru poločasu neprosadil ze standardky hostující Pohanka, skončil poločas těsným vedením domácích. V 60. minutě prověřil připravenost gólmana domácích Kučera. Na roh vyražený míč o minutu později uklidil do jihlavské sítě Dreksa. Domácí kapitán předvedl nejlepší orientaci v malém vápně a propadený míč trefil z otočky přesně. V 66. minutě hosté snížili zásluhou Šamánka, který také využil propadeného míče a sám před Šustrem nemohl zaváhat. Za necelé dvě minuty bylo srovnáno. Další domácí nedůslednost v pokutovém území potrestal z bezprostřední blízkosti Čermák. Domácí ale nesložili zbraně a v 76. minutě šli do vedení, když se podruhé v utkání trefil Navrátil. Svou druhou gólovou trefu přidal i hostující Šamánek, čímž uzavřel skóre utkání na 3 – 3 devět minut před koncem. Branky: 6. a 76. Navrátil, 61. Dreksa – 66. a 81. Šamánek, 68. Čermák Rozhodčí: Chramcov – Ondráš, Plesar Delegát: Slabý ŽK: 79. Černý Diváci: 106 Sestava SK Sigma Olomouc „B“: Šustr – Ulma, Dreksa (K), Murin, Machalický – Kučera (78. Michalčák), Šichor, Navrátil (86. Bodeček), Jančík, Javůrek (56. Nekuda) – Vašíček. Trenér: Augustin Chromý Nenastoupili: Koutný, Koutek, Jakoubek Sestava FC VYSOČINA Jihlava „B“: Žejdlík – Benda, Wasserbauer (K), Naniáš, Čermák – Dupal (54. Černý), Drábek, Chlup, Cihlář – Šamánek, Pohanka. Trenér: Tomáš Jansa Nenastoupili: Netrda, Demeter, Havránek, Matiášek