SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Aktuality

Přípravy na start Gambrinus ligy vrcholí

09.03.2007 / A tým

V neděli startuje dlouho očekávané fotbalové jaro 2007. Olomouckou Sigmu čeká domácí duel s Baníkem Ostrava. Tým trenéra Vlastimila Petržely je připraven, vrcholí také přípravy Androva stadionu. Před měsícem vyzval klub fanoušky na internetu k sepsání připomínek k službám na Andrově stadionu. Že se prostředí na stadionu neustále zlepšuje, vidí každý, kdo si cestu na stadion najde. Fanoušci, kteří nemají možnost návštěvy Olomouce, mohou sledovat proměny fotbalového stánku klubu na internetových stránkách. Zlepšení se však také očekávalo v informovanosti fanoušků o domácích utkáních Sigmy, v nedostatečné kapacitě občerstvovacích míst a jejich skromná nabídka. Fanoušci často volali po netradičním sortimentu prvoligových fotbalových stadionů: grilovaná kuřata, steaky z grilu či pizza. Klub udělal v zimní přestávce velký krok k nápravě. Předprodej a prodej vstupenek V rámci rekonstrukce areálu se počítá s odstraněním starých pokladen ve směru od letadla i od sportovní haly UP. Zatím došlo k odstranění dvou pokladen ze směru od sportovní haly. Byly nahrazeny novými v těsném sousedství, v rohu sportovní haly našeho klubu. Předprodej probíhá tradičně v klubové prodejně Fanshop v sobotu od 9. do 12. hodiny. „Novinkou je nedělní dopolední prodej od 9. do 11. hodiny v jedné z pokladen u letadla,“ řekl Ladislav Římský, hlavní pokladník. Hlavní tribuna Největších změn, ze všech tribun Androva stadionu, doznala ta nejstarší, tedy hlavní. Rezavějící středová schodiště byla nahrazena novými. Byla vybudována nová sociální zařízení a podstatně rozšířena rozptylová zóna na ochozu. Nejvýraznější změnou je přístup na tuto tribunu. Ten bude možný pouze novými středovými schodišti, tedy vstupy č. 2 a 3, osazenými novými turnikety. Vchody č. 1 a 4 se otevřou až po skončení utkání a společně s vchody č. 2 a 3 budou sloužit k východu diváků. Vchodem č. 2 bude možno vystoupat pouze do 2. patra. Vchod č. 3, u restaurace Gól, bude sloužit divákům ke vstupu také do 2. patra. Třetí patro budou využívat pouze držitelé VIP karet. „Chtěli bychom požádat všechny fanoušky o trpělivost a dochvilnost,“ požádal všechny diváky Jan Chladil, vedoucí technického úseku. Samozřejmostí byla brigáda dorosteneckých týmů na očistě sedaček a to na všech tribunách. Parkování v areálu stadionu Kapacita parkovacích míst je v areálu Androva stadionu stále omezena. Důvodem je vrcholící rekonstrukce areálu. Parkoviště tak bude k dispozici držitelům VIP, PRESS a SERVIS karet. Klub se dohodl na náhradních parkovacích místech na louce u tenisových kurtů, kam také bude doprava odkláněna. ULTRAS SIGMA Fanoušci Sigmy chystají tradičně choreografii. Již se však musí obejít bez pyrotechniky, kterou vedení fotbalového svazu zakázalo. Pro diváky na tribuně Východ budou připraveny kartony v klubových barvách. „Při nástupu hráčů k utkání budou fanoušci na tribuně Východ vyzváni k zvednutí těchto kartonů,“ řekl za ULTRAS fanoušek známý pod přezdívkou Bedny. Početná návštěva se dá očekávat nejen ze strany domácích diváků, ale tradičně i těch ostravských. „Hostující fanoušci nebudou mít k dispozici celou tribunu, jako tomu bývalo v minulosti. Sektor s označením „hosté“ je pro ně připraven,“ řekl jasně a stručně Milan Zapletal, bezpečnostní referent klubu. Občerstvení Na základě četných připomínek na téma občerstvení se klub dohodl s provozovatelem stánků na stadionu na doplnění sortimentu. K dostání tak bude třeba fanoušky často zmiňovaná pizza. Zatím pouze ve stáncích s občerstvením v horní polovině tribuny Sever. Rozhodně nepůjde o ohřívanou pizzu zmraženou. V horní části tribuny Východ, kde není vybudován stánek s občerstvením, bude mobilní stánek s grilovanými steaky a výčepním zařízením na pivo a kofolu. Fanoušci na hlavní tribuně budou mít v blízkosti mobilní gril kuřat. Ten bude u vchodu č.2. Hlavní tribuna získala během své rekonstrukce tolik chybějící prostor. Ten bude využit i na posezení u stánků s občerstvením. U vzpěr střechy tribuny byly vytvořeny velmi praktické statické odkládací pulty. Stejný problém se však ještě řeší na ostatních tribunách. Připomínky se týkaly i nedostatečného počtu odpadkových košů. Byly zakoupeny plastové popelnice, které budou umístěny na jednotlivé tribuny. Informace o utkání Informace o utkáních Sigmy mohou fanoušci najít na internetu, v novinách i televizi. Klub dlouhodobě využívá plakátovacích ploch společnosti PROFIT, partnera klubu. Nově budou informace fanouškům o konání domácích zápasů servírovány nejen oficiálními internetovými stránkami sigmafotbal.cz, ale i stránkami nového mediálního partnera olomouc.cz. Příznivci Sigmy slýchávají upoutávky na utkání z partnerských rádii HITY a APOLLO. K této možnosti přibude i projekce upoutávek na velkoplošných obrazovkách společnosti Gold Office před hlavním vlakovým nádražím a u olomoucké tržnice. Fanoušky tak osloví sami hráči. Ve formě sestřihu branek či pozvánky konkrétního hráče. Tyto LED (Light Emiting Diode) stěny či velkoplošné obrazovky jsou ve vyspělých zemí jedním z nejrozšířenějších reklamních médií. V ČR jsou tyto stěny označované obchodním názvem Projection-Wall. Klubová prodejna Klubová prodejna Fanshop bude otevřena nejen před, ale i po skončení utkání. Novinkou je umístění terminálu společnosti Sazka. Stánkový prodej se suvenýry na tribunách Sever a Východ probíhá již třetí sezónu. Jinak tomu nebude ani tuto neděli. Bulletin Fotbal INFO Novinky čekají i na čtenáře bulletinu Fotbal INFO. Potěšeny budou především starší generace. Rubrika nazvaná „Hrával jsem za Sigmu….“ se bude věnovat rozhovorům s bývalými hráči Sigmy, kteří se výrazně zapsali do historie klubu. Navíc pro prvních 700 zájemců bude u bulletinu Fotbal INFO k utkání s Baníkem Ostrava připojen malý dárek. Internetové stránky klubu Náš klub, jako jeden z prvních, představil na českém internetu textový online přenos a sekci Zeptejte se, kde mají příznivci možnost pokládat dotazy vedení klubu. Dnes je vidět stejný trend i u velkých společností. Třeba jeden nejmenovaný pivovar připravil před několika týdny pro své zákazníky na internetových stránkách stejnou sekci. Pokud někomu nechutná jejich pivo, může napsat řediteli a ten mu odpoví. Díky aktuálnosti a nabízeným službám oblíbenost stránek www.sigmafotbal.cz neustále roste. Zatímco na konci roku 2004 se návštěvnost blížila deseti tisícům za měsíc, během ledna tohoto roku to bylo již čtyřiačtyřicet tisíc přístupů. Fanoušci se mnohdy zlobí a vyčítají neaktuálnost stránek. Pokud však někdo informuje o přestupu v době, kdy k němu ještě nedošlo, jednoduše řečeno lže. Zatím poslední novinkou stránek byla virtuální procházka stadionem. Ta byla ale vytvořena v loňském roce a tak již není aktuální. Stadion se neustále mění. Pochopitelně k lepšímu. A co nového mohou fanoušci očekávat v průběhu jarní části sezóny na sigmafotbal.cz? Určitě audio a video příspěvky. Fanoušci se tak mohou těšit třeba na rozhovory s hráči. Více fotografií najdete v sekci Fanzona - Galerie.A tým - další aktuality:

Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 23.04.2018
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 23.04.2018
VIDEO: Václav Jílek a Laco Onofrej po utkáníVIDEO: Václav Jílek a Laco Onofrej po utkání
| 21.04.2018
Balada nebo lambada? Plšek famózně zakončilBalada nebo lambada? Plšek famózně zakončil
| 21.04.2018
Sigma vyhrála, derby rozhodl kouzelně PlšekSigma vyhrála, derby rozhodl kouzelně Plšek
| 21.04.2018
Sestava SK Sigma proti OstravěSestava SK Sigma proti Ostravě
| 21.04.2018
25. kolo: Sigma hraje doma s Ostravou25. kolo: Sigma hraje doma s Ostravou
| 20.04.2018
Víkendový program týmů SK SigmaVíkendový program týmů SK Sigma
| 20.04.2018
Trenér Jílek dostal stop na dva zápasy ….Trenér Jílek dostal stop na dva zápasy ….
| 19.04.2018
Martin Sladký prodloužil smlouvu v SK SigmaMartin Sladký prodloužil smlouvu v SK Sigma
| 19.04.2018OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná