Aktuality

Program II. FOTBALOVÉ LIGY

30.07.2001 / A tým

Program II. FOTBALOVÉ LIGY 1. kolo (29. července) Sigma Olomouc B - Pardubice Jihlava - Prostějov Kolín - Plzeň Mladá Boleslav - Neratovice Zlín - Most Ratíškovice - Chomutov Vítkovice - České Budějovice HFK Olomouc - Xaverov 2. kolo (5. srpna) Most – Sigma Olomouc B Prostějov - Xaverov České Budějovice - HFK Olomouc Chomutov - Vítkovice Pardubice - Ratíškovice Neratovice - Zlín Plzeň - Mladá Boleslav Jihlava - Kolín 3. kolo (12. srpna) Sigma Olomouc B -Neratovice Kolín - Prostějov Mladá Boleslav - Jihlava Zlín - Plzeň Ratíškovice - Most Vítkovice - Pardubice HFK Olomouc - Chomutov Xaverov - České Budějovice 4. kolo (19. srpna) Plzeň – Sigma Olomouc B Prostějov - České Budějovice Chomutov - Xaverov Pardubice - HFK Olomouc Most - Vítkovice Neratovice - Ratíškovice Jihlava - Zlín Kolín - Mladá Boleslav 5. kolo (26. srpna) Sigma Olomouc B - Jihlava Mladá Boleslav - Prostějov Zlín - Kolín Ratíškovice - Plzeň Vítkovice - Neratovice HFK Olomouc - Most Xaverov - Pardubice České Budějovice - Chomutov 6. kolo (2. září) Kolín – Sigma Olomouc B Prostějov - Chomutov Pardubice - České Budějovice Most - Xaverov Neratovice - HFK Olomouc Plzeň - Vítkovice Jihlava - Ratíškovice Mladá Boleslav - Zlín 7. kolo (9. září) Sigma Olomouc B - Mladá Boleslav Zlín - Prostějov Ratíškovice - Kolín Vítkovice - Jihlava HFK Olomouc - Plzeň Xaverov - Neratovice České Budějovice - Most Chomutov - Pardubice 8. kolo (16. září) Zlín – Sigma Olomouc B Prostějov - Pardubice Most - Chomutov Neratovice - České Budějovice Plzeň - Xaverov Jihlava - HFK Olomouc Kolín - Vítkovice Mladá Boleslav - Ratíškovice 9. kolo (23. září) Sigma Olomouc B - Prostějov Ratíškovice - Zlín Vítkovice - Mladá Boleslav HFK Olomouc - Kolín Xaverov - Jihlava České Budějovice - Plzeň Chomutov - Neratovice Pardubice - Most 10. kolo (30. září) Sigma Olomouc B - Ratíškovice Prostějov - Most Neratovice - Pardubice Plzeň - Chomutov Jihlava - České Budějovice Kolín - Xaverov Mladá Boleslav - HFK Olomouc Zlín - Vítkovice 11. kolo (14. října) Vítkovice – Sigma Olomouc B Ratíškovice - Prostějov HFK Olomouc - Zlín Xaverov - Mladá Boleslav České Budějovice - Kolín Chomutov - Jihlava Pardubice - Plzeň Most - Neratovice 12. kolo (21. října) Sigma Olomouc B - HFK Olomouc Prostějov - Neratovice Plzeň - Most Jihlava - Pardubice Kolín - Chomutov Mladá Boleslav - České Budějovice Zlín - Xaverov Ratíškovice - Vítkovice 13. kolo (28. října) Xaverov – Sigma Olomouc B Vítkovice - Prostějov HFK Olomouc - Ratíškovice České Budějovice - Zlín Chomutov - Mladá Boleslav Pardubice - Kolín Most - Jihlava Neratovice - Plzeň 14. kolo (4. listopadu) Sigma Olomouc B - České Budějovice Prostějov - Plzeň Jihlava - Neratovice Kolín - Most Mladá Boleslav - Pardubice Zlín – Chomutov Ratíškovice - Xaverov Vítkovice - HFK Olomouc 15. kolo (11. listopadu) Chomutov – Sigma Olomouc B HFK Olomouc - Prostějov Xaverov - Vítkovice České Budějovice - Ratíškovice Pardubice - Zlín Most - Mladá Boleslav Neratovice - Kolín Plzeň - Jihlava 16. kolo (3. března) Pardubice – Sigma Olomouc B Prostějov - Jihlava Plzeň - Kolín Neratovice - Mladá Boleslav Most - Zlín Chomutov - Ratíškovice České Budějovice - Vítkovice Xaverov - HFK Olomouc 17. kolo (10. března) Sigma Olomouc B - Most Xaverov - Prostějov HFK Olomouc - České Budějovice Vítkovice - Chomutov Ratíškovice - Pardubice Zlín - Neratovice Mladá Boleslav - Plzeň Kolín - Jihlava 18. kolo (17. března) Neratovice – Sigma Olomouc B Prostějov - Kolín Jihlava - Mladá Boleslav Plzeň - Zlín Most - Ratíškovice Pardubice - Vítkovice Chomutov - HFK Olomouc České Budějovice - Xaverov 19. kolo (24. března) Sigma Olomouc B - Plzeň České Budějovice - Prostějov Xaverov - Chomutov HFK Olomouc - Pardubice Vítkovice - Most Ratíškovice - Neratovice Zlín - Jihlava Mladá Boleslav - Kolín 20. kolo (31. března) Jihlava – Sigma Olomouc B Prostějov - Mladá Boleslav Kolín - Zlín Plzeň - Ratíškovice Neratovice - Vítkovice Most - HFK Olomouc Pardubice - Xaverov Chomutov - České Budějovice 21. kolo (7. dubna) Sigma Olomouc B - Kolín Chomutov - Prostějov České Budějovice - Pardubice Xaverov - Most HFK Olomouc - Neratovice Vítkovice - Plzeň Ratíškovice - Jihlava Zlín - Mladá Boleslav 22. kolo (14. dubna) Mladá Boleslav – Sigma Olomouc B Prostějov – Zlín Kolín - Ratíškovice Jihlava - Vítkovice Plzeň - HFK Olomouc Neratovice - Xaverov Most - České Budějovice Pardubice - Chomutov 23. kolo (21. dubna) Sigma Olomouc B - Zlín Pardubice - Prostějov Chomutov - Most České Budějovice - Neratovice Xaverov - Plzeň HFK Olomouc - Jihlava Vítkovice - Kolín Ratíškovice - Mladá Boleslav 24. kolo (28. dubna) Prostějov – Sigma Olomouc B Zlín - Ratíškovice Mladá Boleslav - Vítkovice Kolín - HFK Olomouc Jihlava - Xaverov Plzeň - České Budějovice Neratovice - Chomutov Most - Pardubice 25. kolo (5. května) Ratíškovice – Sigma Olomouc B Most - Prostějov Pardubice - Neratovice Chomutov - Plzeň České Budějovice - Jihlava Xaverov - Kolín HFK Olomouc - Mladá Boleslav Vítkovice - Zlín 26. kolo (12. května) Sigma Olomouc B - Vítkovice Prostějov - Ratíškovice Zlín - HFK Olomouc Mladá Boleslav - Xaverov Kolín - České Budějovice Jihlava - Chomutov Plzeň - Pardubice Neratovice - Most 27. kolo (19. května) HFK Olomouc - Olomouc B Neratovice - Prostějov Most - Plzeň Pardubice - Jihlava Chomutov - Kolín České Budějovice - Mladá Boleslav Xaverov - Zlín Vítkovice - Ratíškovice 28. kolo (26. května) Olomouc B - Xaverov Prostějov - Vítkovice Ratíškovice - HFK Olomouc Zlín - České Budějovice Mladá Boleslav - Chomutov Kolín - Pardubice Jihlava - Most Plzeň - Neratovice 29. kolo (2. června) České Budějovice – Sigma Olomouc B Plzeň - Prostějov Neratovice - Jihlava Most - Kolín Pardubice - Mladá Boleslav Chomutov - Zlín Xaverov - Ratíškovice HFK Olomouc - Vítkovice 30. kolo (9. června) Sigma Olomouc B - Chomutov Prostějov - HFK Olomouc Vítkovice - Xaverov Ratíškovice - České Budějovice Zlín - Pardubice Mladá Boleslav - Most Kolín - Neratovice Jihlava - Plzeň



A tým - další aktuality:

Sigma splnila postupovou povinnostSigma splnila postupovou povinnost
| 20.09.2017
Sestava SK Sigma proti ŽivanicímSestava SK Sigma proti Živanicím
| 20.09.2017
Sigma hraje zápas MOL Cupu v ŽivanicíchSigma hraje zápas MOL Cupu v Živanicích
| 19.09.2017
Víkend otců s doprovodem hráčůVíkend otců s doprovodem hráčů
| 19.09.2017
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 18.09.2017
Exolomoučtí hráči v zahraničíExolomoučtí hráči v zahraničí
| 18.09.2017
Unikátní tým 93 pokračuje dál!Unikátní tým 93 pokračuje dál!
| 17.09.2017
VIDEO:  Houska, Plšek a Zahradníček po zápaseVIDEO: Houska, Plšek a Zahradníček po zápase
| 17.09.2017
VIDEO: Trenér Václav Jílek po utkáníVIDEO: Trenér Václav Jílek po utkání
| 17.09.2017
Sigma rozstřílela KarvinouSigma rozstřílela Karvinou
| 16.09.2017



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná