15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

První i druhý tým Sigmy dnes prohrály

29.01.2005 / A tým

Áčko i juniorka SK Sigma Olomouc odehráli dnes další přípravná utkání na jarní části sezony. První tým cestoval do Hradce Králové, kde prohrál dva tři, juniorka podlehla doma Brnu nula dva. Hradec Králové – SK Sigma Olomouc 3:2 (2:0) Trenér Petr Uličný v Hradci postrádal Kováře, Špiláčka, Kučeru, Vaniaka a Babniče, naopak po návratu ze zkoušky v CSKA si zahrál Roman Hubník. Vůbec poprvé nastoupil v zimní přípravě zadáka Martin Hudec. Branky: 28. Jůn, 45. Kučera, 54. Kraus - 52. Glos, 67. R. Hubník. SK Sigma: 1. poločas: Černý - König, R. Hubník, Hudec, Pečnik - J. Schulmeister, Rýdel, Zbožínek, Kobylík - Bednář, Reiter. 2. poločas: Blaha - Randa, R. Hubník, Hudec, Škerle - J. Schulmeister, Prekop, Špiláček, Glos - Bednář, M. Hubník. Trenér Petr Uličný. SK Sigma Olomouc B – 1. FC Brno 0:2 (0:1) Kouč Zdeněk Psotka vyztužil tým o Vaniaka s Babničem. Mladíci ale měli tentokrát proti ligistovi zbytečně moc respektu. Ze hry soupeři mnoho nedovolili, ale propadli při dvou rohových kopech. Juniorka zkoušela v záloze Ditricha z Karviné a v brance Ference z Prešova. Ani jeden z těchto hráčů by ale na jaře v týmu zůstat neměl. Branky: 18. a 87. Trousil. Rozhodčí: Peřina. Sigma B: Vaniak (46. Ferenc) – Kopecký, Komárek, Král, Vepřek – Janotka, Ditrich (57. Lukšík), P. Kobylík, Mazouch (46. Babnič), Stoklásek (63. Papica) – Krpec (46. Pulkert). Trenér Zdeněk Psotka.

Sigma vs. Sparta – už se plní i sever!Sigma vs. Sparta – už se plní i sever!