První zápas ve Vigu nám nevyšel

21.09.2001 / A tým

První zápas ve Vigu nám nevyšel Úvodní zápas prvního kola poháru UEFA naši fotbalisté ve španělském Vigu prohráli. Lídr domácí ligy byl samozřejmě jasným favoritem, Sigmy na Pyrenejský poloostrov dojížděla především s cílem uhrát přijatelný výsledek. To se dařilo do 41. minuty, kde skóroval domácí Karpin. CELTA VIGO - SIGMA 4:0 (1:0). Po přestávce se domácí tým trefil ještě třikrát. Na konečných tři nula upravil Karpin v poslední minutě. Odveta se hraje ve čtvtek 27. září na Andrově stadionu od 20.45. Ještě předtím hraje Sigma doma s Opavou (pondělí 24. 9., 18.30). Branky: 41. a 90. Karpin, 65. Catanha, 68. Edu. Vigo: Pinto - Velasco, Berizzo, Sergio, Juanfran - Giovanella, Karpin, Boban, Vagner (60. Edu) - Catanha, Gustavo Lopez. Trenér Víctor Fernández. Sigma: Vaniak - Rozehnal, Látal, Kováš - Špiláček, Siegl, Mucha, Urbánek - Koblík (55. Kotrys), Hapal - Vlček. Trenér Leoš Kalvoda. www.sigmafotbal.cz, 21. 9. 2001

Sobotní zápasy Skupiny o záchranu jsou odloženySobotní zápasy Skupiny o záchranu jsou odloženy
| 02.07.2020
Kádr A-týmu doznal změn. Smlouvy prodloužili Zahradníček a ZmrzlýKádr A-týmu doznal změn. Smlouvy prodloužili Zahradníček a Zmrzlý
| 01.07.2020
Miloš Buchta nejstarším hráčem Sigmy, osmým mezi ligovými brankářiMiloš Buchta nejstarším hráčem Sigmy, osmým mezi ligovými brankáři
Týmu chci pomoci na hřišti i mimo něj, řekl HubníkTýmu chci pomoci na hřišti i mimo něj, řekl Hubník
| 29.06.2020
Roman Hubník se vrací do Sigmy. Podepsal smlouvu na 2 rokyRoman Hubník se vrací do Sigmy. Podepsal smlouvu na 2 roky
Buchta: Rozloučit se vítězstvím bylo to nejlepší Buchta: Rozloučit se vítězstvím bylo to nejlepší
| 28.06.2020
Daněk: Byl jsem trochu nervózní, ale se svým výkonem jsem spokojenýDaněk: Byl jsem trochu nervózní, ale se svým výkonem jsem spokojený
Sigma zabrala a porazila Karvinou 3:1Sigma zabrala a porazila Karvinou 3:1
3. kolo nadstavby: Sigma hraje doma s Karvinou3. kolo nadstavby: Sigma hraje doma s Karvinou