Psotka: Nehráli jsme dobře

18.09.2011 / A tým

Vynikající brankář Zdeněk Zlámal, krásný gól útočníka Jana Schulmeistera, bod za remízu 1:1 ze stadionu Liberce, momentálně silného týmu, druhého v pořadí Gambrinus ligy. Nic z toho nepřineslo spokojenost do týmu SK Sigma Olomouc. Hanáci v sobotu v Liberci moc dobře věděli, že bud z utkání se soupeřem, který hrál od patnácté minuty o deseti, je málo. Trenér Modré laviny Zdeněk Psotka byl po utkání rozčarovaný. Jeho týmu se ve druhém utkání za sebou nepodařilo využít přesilovku jednoho muže v poli, a to i přesto, že doma proti Plzni i v Liberci bylo složení týmu trošku odlišné. Ale znovu se výhodu jednoho hráče nepovedlo využít. Těžko říct, zda proto, že „paradoxně“ z málo pochopitelných důvodů měli hosté ve druhém poločase odpískaných šestkrát víc nedovolených zákroků než domácí. „Nehráli jsme po vyloučení domácího hráče dobře. Z naší strany tam nebyl takový pohyb, jaký bychom si představovali, taková pracovitost, taková agresivita v osobních soubojích. Nedařily se nám přihrávky, měli jsme spoustu ztrát, v závěru zápasu neměli ani držení míče a Liberec chodil do brejkových situací, vytvářel si šance, díky vynikajícímu výkonu brankáře Zlámala jsme získali bod,“ řekl trenér Zdeněk Psotka. Šála - Jeden tým, jedna rodina