Psotka: Promrhali jsme první poločas

21.05.2011 / A tým

Fotbalisté SK Sigma Olomouc prohráli v devětadvacátém kole v Českých Budějovicích 0:1. První poločas byl bezbrankový. Po přestávce byla lepší Sigma, ale domácí ji ztrestali za zahozené šance. Snaha Modré laviny o bodový zisk byla marná. V olomoucké sestavě chyběli nemocný Tomáš Hořava a Michal Ordoš, který je po zranění. Hrát nemohli ani Ondřej Murin a Jan Schulmeister, na reprezentační akci s týmem U 19 jsou Martin Hála a Tomáš Přikryl. Trenér Zdeněk Psotka tak musel učinit změny v sestavě. V brance nastoupil Martin Blaha, ve středu zálohy poprvé v lize od začátku Martin Pospíšil. „Promrhali jsme první poločas. Tam jsme měli několik možností jít dopředu, ale Bajer, Pospíšil ani Navrátil jich nevyužívali. Po přestávce už jsme byli aktivnější, ale branku dali jen domácí. Opět jsme v Budějovicích nebodovali naplno, musím říct, že tohle byl náš nejslabší výkon tady,“ řekl trenér SK Sigma Olomouc Zdeněk Psotka. "Chtěli jsme prolomit katastrofální výsledky na hřištích soupeře, ale nepodařilo se," podotkl.

Jílek: Neměli jsme produktivituJílek: Neměli jsme produktivitu
| 22.04.2017
Další výhru Sigmy trefil ChorýDalší výhru Sigmy trefil Chorý
Sestava SK Sigma proti VítkovicímSestava SK Sigma proti Vítkovicím
Minář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebudeMinář: S takovými agenturami Sigma dále spolupracovat nebude
24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím24. kolo: Sigma hraje doma proti Vítkovicím