Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

Psotka: Se třemi body jsme spokojeni

26.07.2009 / A tým

Sigma Olomouc vstoupila do nového ročníku Gambrinus ligy vítězstvím 2:0 na Strahově proti Bohemians Praha. Jasný zápas, v nemž soupeři mnoho nedovolila, rozhodl již v deváté minutě brankou ze třiceti metrů Daniel Rossi. Vítězství Sigmy pak potvrdil v pětašedesáté minutě Tomáš Janotka. Hanáci se tak vyhoupli do čela ligové tabulky. Psotka: Jsme spokojení, že jsme tady získali tři body hned na úvod soutěže. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Podařilo se nám v úvodu vstřelit gól, což nás uklidnilo. Mohli jsme hrát více defenzivněji. Ke konci zápasu Tomáš Janotka dobře proměnil svou šanci a kromě jedné standardní situace v závěru zápasu jsme to zvládli dobře. Jsem taky rád, že jsme to zvládli fyzicky. Zdeněk Psotka se vrátil i k poslední minutě, kdy vystřídal Caihameho, jenž na hřišti strávil pouhých devětadvacet minut. "Caihame tam měl několik věcí, kdy dostával soupeře do brejků. My jsme si sem nepřišli zahrát, proto jsem ho stáhl." Žák: Olomouc se dostala lacino do vedení, pro nás to bylo hodně težké. Pořád měl ten mančaft sílu a snažili jsme se o zakončení. Bohužel bylo to o tom prvním gólu.

Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník
| 20.06.2017
Fotosoutěž o permanentky na zápasy SK SigmaFotosoutěž o permanentky na zápasy SK Sigma