Psotka: Se třemi body jsme spokojeni

26.07.2009 / A tým

Sigma Olomouc vstoupila do nového ročníku Gambrinus ligy vítězstvím 2:0 na Strahově proti Bohemians Praha. Jasný zápas, v nemž soupeři mnoho nedovolila, rozhodl již v deváté minutě brankou ze třiceti metrů Daniel Rossi. Vítězství Sigmy pak potvrdil v pětašedesáté minutě Tomáš Janotka. Hanáci se tak vyhoupli do čela ligové tabulky. Psotka: Jsme spokojení, že jsme tady získali tři body hned na úvod soutěže. Věděli jsme, že nás nečeká nic jednoduchého. Podařilo se nám v úvodu vstřelit gól, což nás uklidnilo. Mohli jsme hrát více defenzivněji. Ke konci zápasu Tomáš Janotka dobře proměnil svou šanci a kromě jedné standardní situace v závěru zápasu jsme to zvládli dobře. Jsem taky rád, že jsme to zvládli fyzicky. Zdeněk Psotka se vrátil i k poslední minutě, kdy vystřídal Caihameho, jenž na hřišti strávil pouhých devětadvacet minut. "Caihame tam měl několik věcí, kdy dostával soupeře do brejků. My jsme si sem nepřišli zahrát, proto jsem ho stáhl." Žák: Olomouc se dostala lacino do vedení, pro nás to bylo hodně težké. Pořád měl ten mančaft sílu a snažili jsme se o zakončení. Bohužel bylo to o tom prvním gólu.

Začal předprodej na utkání SK Sigma vs. SlaviaZačal předprodej na utkání SK Sigma vs. Slavia
| 21.08.2017
Dvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovoDvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovo
| 20.08.2017
Jílek: Velké poděkování divákům za kulisuJílek: Velké poděkování divákům za kulisu
Sigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě brankySigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě branky