Remízu trefil Pospíšil do šibenice

15.04.2012 / A tým

Záložník Martin Pospíšil pět minut před vypršením řádné hrací doby napřáhl, trefil do levé šibenice a srovnal stav utkání SK Sigma Olomouc versus Příbram na 4:4. Tímto výsledkem také tento duel pětadvacátého kola Gambrinus ligy skončil. Pospíšil se prosadil ve druhém utkání v řadě, byla to jeho třetí ligová branka v desátém startu v nejvyšší soutěži. Byl to celkem vyblázněný zápas. Přesně tak. Byl to zápas nahoru dolů, šance na obou stranách. Škoda, že jsme toho do gólu nedotáhli víc. Protože si myslím, že jsme vyložených šancí měli víc a měli jsme to dotáhnout do tří bodů, ta remíza je pro nás ztráta. Stává se z vás střelec? Neřekl bych. Nikdy jsem střelec nebyl. Teď mi to tam poslední dva zápasy spadlo. Jsem za to samozřejmě rád, ale má to trošku hořkou příchuť, protože jsme nevyhráli. Při té gólové ráně jste takto mířil? Bylo to mířené. Pody mi to sklepl. Viděl jsem, že gólman stojí uprostřed, tak jsem to chtěl obstřelit na zadní tyčku a vyšlo to. Další domácí zápas hrajete příští kolo proti Bohemians. To už ztratit body nesmíte. To utkání budeme chtít vyhrát, urvat tři body. Teď jsme dva body ztratili, takže s Bohémkou to bude povinnost. A myslíte si, že by to mohl být podobně ofenzivní duel z obou stran? To si nemyslím. Příbram je úplně jiný soupeř, snaží se hrát fotbal, z toho tam vznikaly ty díry. Bohémka přijede hrát spíš zezadu. Ale bude to také strašně těžký zápas. Ve druhém poločase jste měli ohromný tlak, veliké množství šancí, chybělo jen proměnit jich o trošku víc. Je to škoda, že jsme alespoň ještě jednu nedotáhli do gólu. Protože tak čtyři další tutové jsme tam měli. Už jste někdy zažil takové utkání, které by skončilo čtyři čtyři? V dorostu ano, ale v mužích určitě ne. Bylo to takové netradiční (směje se). A líbilo se vám to? Tak líbilo, ale nevyhráli jsme, takže to má tu hořkou příchuť.

| 21.09.2016
První poločas je obrovské zklamání, řekl JílekPrvní poločas je obrovské zklamání, řekl Jílek
Jílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovaliJílek: V první půli jsme byli lehkovážní a málo pracovali