Roman Hubník dal za reprezentaci vítězný gól

16.06.2006 / A tým

Reprezentační tým do 21 let zvítězil v přípravném utkání ve Finsku 2:1. Zahráli si i hráči Sigmy. Na utkání si z přípravného období odskočili dva fotbalisté Sigmy. Trenér Škorpil povolal z Hané brankáře Tomáše Černého, nastoupil do 2. poločasu a inkasoval pouze jednou z pokutového kopu, a obránce Romana Hubníka. Ten vsítil branku v 82. minutě, která znamenala vítězství 2 - 1. Finsko "21" - Česká republika "21" 1:2 (0:0) Branky: 75. Moisander z penalty - 58. Kaufman, 82. Hubník. Rozhodčí: Strombergsson - Sjoblom, Hallblerg (všichni Švédsko). Diváků: 200. Finsko: Maenpaa – Nyman, Moisander, Lehtonen, Kolsi – Manninen, Vuorinen, Vellamo, Lehtinen – Taulo, Aarital. ČR: Zlámal (45. Černý)- Kaufman, Latka (65. Klein), Hubník, Kadlec – Fillo (45. Rajtoral), Hušek (80. Trapp), Jirsák (70. Frejlach), Pudil (65. Klein) – Holenda, Varadi (45.Kolář). .

Jiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitouJiří Texl, další odchovanec SK Sigma mezi elitou
| 22.08.2017
Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
Šimon Falta je mezi náhradníky reprezentaceŠimon Falta je mezi náhradníky reprezentace
Je potřeba si toho vážit, řekl trenér JílekJe potřeba si toho vážit, řekl trenér Jílek
| 21.08.2017
Začal předprodej na utkání SK Sigma vs. SlaviaZačal předprodej na utkání SK Sigma vs. Slavia
Dvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovoDvakrát Texl, jednou Houska a bylo hotovo
| 20.08.2017
Jílek: Velké poděkování divákům za kulisuJílek: Velké poděkování divákům za kulisu
Sigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě brankySigma s jasnou výhrou, Texl dal dvě branky