Rychlík Štěpán si musel říct o střídání

20.09.2006 / A tým

Vydařený zápas prožil v sedmém kole Gambrinus ligy proti Brnu i Vojtěch Štěpán. V jeho osobě má Sigma hráče, který by svou rychlostí mohl nechat zapomenout i na vyhlášeného rychlonožku z nedávných dob Standu Vlčka. Proti Brnu mu konečně začali spoluhráči posílat dlouhé sprinterské výzvy do volného prostoru a Štěpán větral pravou lajnu, až se z ní prášilo vápno. "Ze začátku jsem měl míň míčů, ale ve druhé části prvního poločasu už jsme hráli, co jsme chtěli. Akorát tam chybělo trochu víc přesnosti z mé strany. Ve druhém poločase už jsme navázali na ten první, tak bychom měli hrát," shrnul utkání Vojtěch Štěpán. Sám však už v 66. minutě střídal. "O střídání jsme si řekl. Už jsem toho měl dost a braly mě křeče. Sice to bylo brzo, ale je lepší když to řeknu a jde tam čerstvý hráč, než abych se tam trápil," vysvětlil. Z úst hráče, který disponuje výbornou fyzičkou mohou tato slova znít poněkud překvapivě. "Je to podle mě tím, že teď hodně pracujeme na tréninku. Možná se ta únava nastřádala. Ale dřina na tréninku je určitě ta správná cesta," vysvětlil olomoucký expres Vojtěch Štěpán.

Vepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodůVepřek: Do konce podzimu chceme získat co nejvíce bodů
| 05.12.2019
Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905Začíná předprodej na utkání s Bohemians 1905
| 04.12.2019
Chytil: Vyhráli jsme, to je nejdůležitější Chytil: Vyhráli jsme, to je nejdůležitější
| 02.12.2019
A-tým: Stojíme za trenérem LátalemA-tým: Stojíme za trenérem Látalem
| 30.11.2019
Čekání na výhru je u konce. Sigma porazila Liberec 1:0Čekání na výhru je u konce. Sigma porazila Liberec 1:0