Rychlík Štěpán si musel říct o střídání

20.09.2006 / A tým

Vydařený zápas prožil v sedmém kole Gambrinus ligy proti Brnu i Vojtěch Štěpán. V jeho osobě má Sigma hráče, který by svou rychlostí mohl nechat zapomenout i na vyhlášeného rychlonožku z nedávných dob Standu Vlčka. Proti Brnu mu konečně začali spoluhráči posílat dlouhé sprinterské výzvy do volného prostoru a Štěpán větral pravou lajnu, až se z ní prášilo vápno. "Ze začátku jsem měl míň míčů, ale ve druhé části prvního poločasu už jsme hráli, co jsme chtěli. Akorát tam chybělo trochu víc přesnosti z mé strany. Ve druhém poločase už jsme navázali na ten první, tak bychom měli hrát," shrnul utkání Vojtěch Štěpán. Sám však už v 66. minutě střídal. "O střídání jsme si řekl. Už jsem toho měl dost a braly mě křeče. Sice to bylo brzo, ale je lepší když to řeknu a jde tam čerstvý hráč, než abych se tam trápil," vysvětlil. Z úst hráče, který disponuje výbornou fyzičkou mohou tato slova znít poněkud překvapivě. "Je to podle mě tím, že teď hodně pracujeme na tréninku. Možná se ta únava nastřádala. Ale dřina na tréninku je určitě ta správná cesta," vysvětlil olomoucký expres Vojtěch Štěpán.

Sigma odcestovala na soustředění v TureckuSigma odcestovala na soustředění v Turecku
| 22.01.2020
Václav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstvaVáclav Pilař se zapojí do přípravy „A“ mužstva
| 19.01.2020
Druhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíciDruhý zápas s Trnavou vítězný. Prosadili se mladíci
| 18.01.2020
V prvním duelu s Trnavou Sigma výrazně lepší, rozhodla efektivitaV prvním duelu s Trnavou Sigma výrazně lepší, rozhodla efektivita
Představujeme mladé talenty: Kryštof DaněkPředstavujeme mladé talenty: Kryštof Daněk
| 17.01.2020
V dnešním druhém přátelském utkání Sigma podlehla ProstějovuV dnešním druhém přátelském utkání Sigma podlehla Prostějovu
| 15.01.2020
Další výhra v přípravě. Sigma porazila Jihlavu 3:1Další výhra v přípravě. Sigma porazila Jihlavu 3:1
Přátelské dvojutkání odehraje Sigma už zítra v ŘepčíněPřátelské dvojutkání odehraje Sigma už zítra v Řepčíně
| 14.01.2020
Na úvod přípravy výhra, Sigma porazila Šumperk 6:0Na úvod přípravy výhra, Sigma porazila Šumperk 6:0