S Karvinou dvě výhry

22.04.2009 / SCM

V MSDL měli naši dorostenci na hřišti v Řepčíně za soupeře Karvinou. 21. MSDL „U18“ SK Sigma Olomouc „B“ – Karviná 1:0 (1:0) Branky: 29. Pančochář Sestava: Slaný – Svozil, Klobáska, Vančura, Hloch – Bábovka (62. Brada), Rajnoha, Němčák, Drda (46. Navrátil, 70. Kotůlek) – Pančochář, Zachar (46. Hradil). Trenér Lukáš Staroba Ve 21. kole přivítali naši starší dorostenci soupeře z Karviné. Poprvé na travnatém povrchu v Řepčíně chtěli borci z Hané navázat na výkony z předešlých utkání. Ovšem po konečném hvizdu hlavního rozhodčího byli rádi, že utkání skončilo výsledkem 1:0 v jejich prospěch. Spoustu hrubek v zadních řadách a neschopnost udržet míč na soupeřově polovině málem stála Sigmáky body. 21. kolo MSDL „U16“ SK Sigma : Karviná 3 : 0 ( 2 : 0 ) Branky : 5. Schmidt, 38. Zahradníček, 79. Bednář Sestava : Pavlík – Globa ( 58. Zbraněk ), Ješko, Svozil, Můčka (62. Zapletal) – Bednář, Habusta, Houska, Falta (57. Hrušák), Zahradníček – Schmidt (73. Müller). Trenér: Ivo Gregovský Utkání otevřela parádní akce z levé strany, kdy Můčka posadil nadýchaný centr na Schmidtovu hlavu a ten nekompromisně zamířil k tyči hostující branky. Domácí měli hru po celou dobu první půle zcela ve své režii a bylo jen škoda, že se kluci netlačili více do pokutového území soupeře a nedotáhli velmi slibně rozjeté akce.To se podařilo znovu až na sklonku poločasu Zahradníčkovi, který zakončil kolmé vysunutí od Habusty a stanovil přestávkovou podobu výsledku. Druhá půle se nesla v podobném duchu nevyužitých šancí domácích, zejména standardní situace přinášely rozruch před karvinskou brankou.Uklidnění přinesla opět až akce Zahradníčka, kterou s přehledem dokončil Bednář a zajistil poklidný konec utkání.Hosté se připomněli také v závěru a střelou do tyče doslova odzvonili hvizd sudího a tři zasloužené bodíky pro domácí. Autor : Ivo Gregovský

Mladší dorost s výhrou a remízouMladší dorost s výhrou a remízou
| 14.01.2017
Devatenáctka je doma ze soustředěníDevatenáctka je doma ze soustředění
| 13.01.2017
Devatenáctka SK Sigma s jasnou výhrouDevatenáctka SK Sigma s jasnou výhrou
| 11.01.2017
Šestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v BrněŠestnáctka SK Sigma třetí na turnaji v Brně
| 08.01.2017
Šestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v BrněŠestnáctka SK Sigma hraje o víkendu turnaj v Brně