Samoobslužná bezkontaktní a šetrná automyčka | Comfort Wapka Permanentní vstupenky na sezónu 2017/2018

S Vojvodinou remíza 1:1

05.02.2010 / A tým

Třetí den na soustředění v Turecku byl ve znamení druhého utkání. V Turecku dnes bylo slunečné počasí, vítr již neměl takovou sílu a teplota se pohybovala kolem 10 stupňů. Hráči měli v 7:30 místního času připravenu snídani a o dvě hodiny později již byli všichni na dopoledním tréninku. Před obědem je čekala ještě krátká příprava na zápas a ve 13.15 se vydali autobusem do hodinu vzdálené Antalye. Zde je čekalo druhé utkání na herním soustředění v areálu hotelu Titanic se srbskou Vojvodinou Novi Sad. Ta ve středu remizovala s MŠK Košice 1:1. SK Sigma Olomouc – FK Vojvodina Novi Sad 1:1 (1:0) Sigma znovu zahrála výborné utkání. V prvním poločase byla lepším týmem a vytvářela si šance. Ve 35. poslal Sigmu do vedení Michal Ordoš, kterému namazal míč pod sebe po samostatné akci Michal Hubník. Do druhého poločasu poslal soupeř silnější sestavu a vystřídal kompletní jedenáctku. Druhá půle již byla vyrovnanější. Vojvodina srovnala v 85. minutě. Bajer smolně odhlavičkoval od branky přímo k soupeři, který z voleje nechytatelně srovnal. Branky: 35. Ordoš - 85. Bilbija Sestava: Lovásik- Janotka, Dreksa, Komárek (46. Murin), Machalický- Bajer, Kaščák, Hořava (46. Schulmeister) – Petr (81. Navrátil), Ordoš, Hubník (87. Kazár). Trenér Zdeněk Psotka. Krátký rozhovor s trenérem Zdeňkem Psotkou najdete na www.olomoucstred.naseadresa.cz

Sigma vyhrála, Yunis dal dva gólySigma vyhrála, Yunis dal dva góly
| 24.06.2017
Sigma v první přípravě remizovalaSigma v první přípravě remizovala
Autogramiáda SK Sigma na Moravia Sport ExpoAutogramiáda SK Sigma na Moravia Sport Expo
| 23.06.2017
Tým SK Sigma hraje první přípravná utkáníTým SK Sigma hraje první přípravná utkání
Tým SK Sigma dnes testovalTým SK Sigma dnes testoval
| 22.06.2017
Prodej permanentek byl zahájenProdej permanentek byl zahájen
| 21.06.2017
Tomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad ItáliíTomáš Chorý pomohl repre U 21 k výhře nad Itálií
Sigma zahájí sezonu venku, pak má doma LiberecSigma zahájí sezonu venku, pak má doma Liberec
Chci se poprat o místo v sestavě, řekl ObročníkChci se poprat o místo v sestavě, řekl Obročník
| 20.06.2017
Fotosoutěž o permanentky na zápasy SK SigmaFotosoutěž o permanentky na zápasy SK Sigma