Schulmeister dal dvě branky

06.02.2007 / A tým

Další přípravný zápas hrál tým SK Sigma Olomouc proti FC Nitra. Po dvou brankách V. Schulmeistera a dalších trefách Vepřeka s Hořavou Sigma vyhrála 4:2. "První poločas byl velmi dobrý, dali jsme dvě branky a mohlo to být klidně pět nula. Po přestávce jsme prostřídali a na hře se to projevilo,“ řekl trenér SK Sigma Vlastimil Petržela. Ve druhém poločase chytl irácký brankář Ali Hussajn, v klubu ale nezůstane. „Není gólman pro naše mužstvo," řekl Petržela. Další zápas hraje Sigma v sobotu proti Jakubčovicím (15.00). SK Sigma Olomouc – Nitra 4:2 (2:0) Branky: 4. a 64. V. Schulmeister, 33. Vepřek, 86. Hořava - 68. Grajciar, 74. Hesek. Rozhodčí: Chytil. Diváci: 200. SK Sigma: Vojáček (46. Hussajn) - Škerle, Šedivý, Formánek, Vepřek - Janotka (46. Štěpán), Onofrej (69. Hořava), Randa, Melinho (46. Rýdel), Pulkert - V. Schulmeister (69. M. Hubník). Trenér Vlastimil Petržela.

Jednání pokročila velmi daleko, řekl StaněkJednání pokročila velmi daleko, řekl Staněk