Se Samarou remíza 2:2

06.07.2013 / A tým

Po úterní remíze s ukrajinským Dněprem 2:2 a čtvrteční výhře nad ruským Krasnodarem 2:0, čekal fotbalisty SK Sigma v Loipersdorfu třetí soupeř - Křídla Sovětů Samara. Skóre otevřel již v 8. minutě po centru Michala Vepřeka z levé strany Tomáš Zahradníček. Vedení Sigmě vydrželo do 23. minuty kdy Samara srovnala. Z penalty byl úspěšný kamerunec Angbwa. Do druhého poločasu poslal trenér Martin Kotůlek kompletně čerstvou sestavu. Hned ve 47. minutě nacentroval Šimon Falta zleva, Martin Doležal sklepl pod sebe a Kamil Karaš vymetl levou šibenici ruského týmu. V 79. minutě po faulu na Maksimova srovnal na 2:2 z přímáku Grigalava. "Obdržené góly vycházely z individuálních chyb, nebylo to tím, že by si soupeř něco vypracoval. V prvním poločase nám chyběla lepší ofenziva a držení míče, to už bylo ve druhém lepší. Bylo tam málo zakončení, ale už tam byl posun, se kterým jsem byl spokojený," řekl trenér Martin Kotůlek. Poslední zápas na herním soustředění hraje SK Sigma Olomouc v pondělí proti Kaiserslauternu (18.00, Bad Waltersdorf). SK Sigma Olomouc – Křídla Sovětů Samara 2:2(1:1) Branky: 8. Zahradníček, 47. Karaš – 23. Angbwa z penalty, 79. Grigalava. SK Sigma: 1. poločas: Zlámal - Bartek, Dreksa, Škerle, Vepřek - Nepožitek, Habusta, Pospíšil - Zahradníček, Ordoš (30. Doležal), Schulmeister. 2. pol.: Reichl - Sukup, Koutný (83. Habusta), Šindelář, Falta- Varadi, Karaš, Plšek, Navrátil, Petr – Doležal (60. Lietava). Trenér Martin Kotůlek.