SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00 SK Sigma Olomouc vs. FK Fotbal Třinex 31. 3. 2017 v 18:00

Sedmnáctka Brno zvládla

02.04.2011 / SCM

Tým SK Sigma Olomouc U 17 brněnskou Zbrojovkou zvládli. Sedmnáctka po poločase vedla o dvě branky, pak se hostům podařilo snížit. Pečeť na tři body dal Sigmákům až čtyři minuty před koncem střídající Vasiljev. Sigma začala zápas výtečně a šla rychle do vedení. Ve 4. minutě skóroval Holub, o šest minut později Ševčík. Do konce poločasu mohl domácí tým náskok minimálně zdvojnásobit. Krátce po přestávce se podařilo Zbrojovce střelou zdálky snížit a od toho okamžiku začala zlobit. Pojistku ve formě třetí branky se Olomoučtí dočkali až čtyři minuty před koncem po krásné ráně Vasiljeva. „Z mé strany spokojenost se zápasem není. První poločas byl ještě jakžtakž, dali jsme dvě krásné branky. Ale jak Brno snížilo, tak bylo lepší. My jsme ztratili pohyb, nechtěli jsme hrát, bylo to hodně utrápené. Spokojený jsem jedině s výsledkem,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Václav Jílek. SK Sigma Olomouc U 17 – Zbrojovka Brno U 17 3:1 (2:0) Branky: 4. Holub, 10. Ševčík, 76. Vasiljev – 46. Valenta. SK Sigma U 17: Arbeit – Studený, Hlavica, Řehák, Hýbl – Langer (51. Bača), Richter, Ševčík, Bzirský (68. Vasiljev) – Chrašč (74. Hodis), Holub. Trenér Václav Jílek.

Kluci to odmakali a odbojovali, řekl StarobaKluci to odmakali a odbojovali, řekl Staroba
| 28.03.2017
Mladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma v Brně s výhrou a prohrou