Vstupenky a zájezdy na světový fotbal Vstupenky a zájezdy na světový fotbal

Sedmnáctka nastřílela devět branek!

14.05.2011 / SCM

Mužstvo SK Sigma Olomouc U 17 se dostalo úterní výhrou ve Zlíně na první místo celostátní ligy dorostu. V sobotu 14. května hrála sedmnáctka doma proti Mladé Boleslavi a svého soupeře nešetřila. Svěřenci trenéra Václav Jílka vyhrála 9:0, a to hosté mohli být rádi, že to s nimi nedopadlo ještě hůř. Od začátku zápasu měla Sigma jasnou převahu a mnoho vyložených šancí. Za první poločas zvonilo třikrát břevno hostující brány. Góly padaly až před pauzou. Nejprve se prosadil Žák, pak ránu Ševčíka z přímého kopu odraženou od břevna poslal do sítě Holub. Po přestávce se zrodil domácí brankostroj, účet gólů domácích se nakonec zastavil na čísle devět. Přičemž jeden gól byl hezčí než druhý. „Utkání jsme zvládli, pozitivum je, že jsme ho zvládli herně i produktivitou. Přestože prvních třicet minut se nám nedařilo šance realizovat tak, jak jsme chtěli. Ale věřil jsem, mužstvo za tím šlo. Nakonec byly rozhodující dvě branky, které jsme dali ještě před přestávkou,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Václav Jílek. „Ve druhém poločase už to byla z naší strany exhibice. Ke cti soupeře musím říct, že chtěl pořád hrát, nebylo to tak, že by to zabetonovali. Ale bohužel pro ně jsme na to byli připravení, kluci to plnili, jak měli. Nakonec je pro hosty výsledek krutý, ale myslím, že odpovídající,“ podotkl Jílek. SK Sigma Olomouc U 17 – Mladá Boleslav U 17 9:0 (2:0) Branky: 38. a 65. Holub, 42. a 59. Langer, 69. a 72. Ševčík, 37. Žák, 55. Bzirský, 64. Studený. SK Sigma U 17: Neuer – Studený, Hlavica, Řehák, Bača – Vasiljev (41. Langer), Richter, P. Ševčík, Bzirský, Holub – Žák (56. Novák). Trenér Václav Jílek.

Devatenáctka SK Sigma veze bod z HradceDevatenáctka SK Sigma veze bod z Hradce
| 25.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s prohrou a vítězstvímMladší dorost SK Sigma s prohrou a vítězstvím
Cíle jsou pořád stejné, řekl StarobaCíle jsou pořád stejné, řekl Staroba
| 23.02.2017
Mladší dorost SK Sigma zabodoval s OstravouMladší dorost SK Sigma zabodoval s Ostravou
| 22.02.2017
Mladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrouMladší dorost SK Sigma s výhrou a prohrou
| 18.02.2017
Devatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v TrenčíněDevatenáctka SK Sigma jasně vyhrála v Trenčíně
Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16Brankář Markovič chytal dvakrát za repre U 16
| 16.02.2017
Devatenáctka SK Sigma remizovala se ŽilinouDevatenáctka SK Sigma remizovala se Žilinou
| 14.02.2017
Mladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohryMladší dorost SK Sigma na Slovensku bez prohry
| 11.02.2017
Brankář Markovič je v nominaci repre U 16Brankář Markovič je v nominaci repre U 16