Zápas století 8.9.2019 14:00

Sedmnáctka remizovala se Šternberkem

09.03.2013 / SCM

Osm branek padlo v přípravném utkání SK Sigma Olomouc U 17 versus Šternberk. Sedmnáctka s účastníkem krajského přeboru po poločase prohrávala o dvě branky, ve druhé půlce stačila srovnat. „Bylo to takové neurovnané, spousta nepřesností, zbytečných ztrát, bylo to moc hektické, chybělo tam trošku zklidnit hru. Dali jsme čtyři branky, ale dalo se jich dohrát určitě víc,“ řekl trenér SK Sigma Vojtěch Smolák. SK Sigma Olomouc U 17 – Šternberk 4:4 (2:4) Branky Sigmy: Seibert (pen.), Zrník, Fojtík (pen.). Sikora. SK Sigma U 17: 1. poločas: Hora – Kováč, Kyselák, Baďura, Markovič – Fojtík, Kubeček, Moric, Seibert – Holčapek, Zrník. 2. pol.: Spurný – Kipritidis, Sikora, Markovič, Vogl – Stanečka, Hudec, Kyselák, Fojtík – Holčapek, Havlíček. Trenér Vojtěch Smolák. Více fotografií z utkání najdete zde www.facebook.com/sksigmaolomouc

Program zápasů týmů SK SigmaProgram zápasů týmů SK Sigma
| 22.08.2019
Týmy U15 a U14 hrály proti OstravěTýmy U15 a U14 hrály proti Ostravě
Žákovské týmy U13 a U12 vstoupily do sezónyŽákovské týmy U13 a U12 vstoupily do sezóny
| 21.08.2019
Týmy U18 a U16 braly výhry v UničověTýmy U18 a U16 braly výhry v Uničově
Týmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhramiTýmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhrami
| 17.08.2019
Tři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem VídeňTři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem Vídeň
Souhrn letní přípravy U17Souhrn letní přípravy U17
| 16.08.2019
Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16