Sedmnáctka rozhodla po přestávce

02.10.2010 / SCM

Sedmnáctka SK Sigma Olomouc porazila v devátém kole soutěže doma Zlín 2:0. Téměř celý zápas měli Hanáci velkou převahu, vytěžili z ní jen dvě branky ve druhém poločase. V první měla Sigma jen tři šance, oba pokusy Bači i zakončení Holuba ale byly tutové. Pětatřicet sekund po zahájení druhé půlky zakončil akci Sigmy ranou z první Bača a domácí měli potřebný klid do zbytku zápasu. Dlouho se jim, i přes mnoho vyložených šancí, nedařilo přidat druhou branku. Povedlo se to až dvanáct minut před koncem Holubovi. „Hlavně v prvním poločase jsme nehráli dobře. To nebyla naše typická hra. Scházel tam trošku pohyb a kvalita. Pomohl nám obrovsky gól v prvním minutě druhého poločasu. A pak už jsme to byli my. Dostali jsme se do mnoha šancí, dobře jsme kombinovali, gólů mohlo víc. Potom už to bylo po herní stránce v pořádku,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek. SK Sigma Olomouc U 17 – Zlín U 17 2:0 (0:0) Branky: 41. Bača, 68. Holub. SK Sigma U 17: Arbeit – Vrána, Hlavica, Hodis (34. Richter), Hýbl (61. Pekař) – Bača (70. Machálek), P. Ševčík, Studený, Langer, Holub – Krátký (53. Vasiljev). Trenér Václav Jílek.