15. kolo SK Sigma Olomouc vs. AC Sparta Praha Sleva -10% pro fanoušky

Sedmnáctka rozhodla v první půli

30.04.2011 / SCM

Mužstvo SK Sigma Olomouc U 17 bylo v utkání proti Pardubicím ve 23. kole celostátní ligy dorostu favoritem. Na stadionu v Řepčíně sedmnáctka svou roli splnila, o vítězství rozhodla již v prvním poločase. Domácí uklidnil hned na začátku rychlou brankou Ševčík a pak už se hrálo podle olomoucké partitury. Do přestávky se Sigma aktivní hrou dostal ještě k jedné brance, čtyři minuty před přestávkou se prosadil Bača. Po změně stran byli domácí stále aktivnější, ale další góly už nepřidali. „Chtěli potvrdit dobrý výkon z Hradce, což se nám podařilo jen v prvním poločase. Ve druhém se nám to nepovedlo, na můj vkus tam bylo málo šancí, málo střeleckých situací, zlepšilo se to až v závěru,“ řekl trenér SK Sigma U 17 Václav Jílek. SK Sigma Olomouc U 17 – Pardubice U 17 2:0 (2:0) Branky: 4. Ševčík, 36. Bača. SK Sigma U 17: Neuer – Studený, Hlavica, Řehák, Hýbl – Bača (54. Pekař), Vasiljev (60. Machálek), Ševčík, Richter, Bzirský – Langer (41. Krátký). Trenér Václav Jílek.

Sigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem MachalaSigma U 17 s výhrou, rozhodl hattrickem Machala