Sedmnáctka uhrála v Brně bod

16.08.2013 / SCM

K zápasu 1. kola SCM U 17 cestovala sedmnáctka SK Sigma Olomouc do Brna. Náš tým dvakrát vedl, ale nakonec získal jen bod. Šestnáctka na hřišti stejnou soupeře vyhrála 2:0 (branky Kvapil, Kiška). Sigma měla od začátku v zápase navrch a potvrdila to vedením 2:0 už v 15. a 18. minutě utkání. Poté domácí snížili z penalty a v poslední minutě před přestávkou dokázali ještě Brňané srovnat. Po změně stran Zbrojovka vstřelila třetí branku a dokázala skvěle otočit stav. Sigma ovšem dokázala odpovědět na tento obrat a srovnala o čtyři minuty později. Utkání bylo zajímavé až do konce, obě mužstva chtěly strhnout vítězství na svou stranu. Blíže k tomu byla Sigma, když dokázala po třetí v utkání jít do vedení a v 76. minutě vstřelila gól na 4:3. Už to vypadalo, že přece jen vyjde ze zápasu jako vítěz, ale v poslední minutě z trestného kopu nádherně trefil domácí Jakeš na konečných 4:4. Zbrojovka Brno U 17 - Sigma Olomouc U 17 4:4 (2:2) Branky Sigma: 15. Ambrozek, 18. vlastní, 57. Dostál, 77. Krejčí. SK Sigma U 17: Zlámal – Štverák, Josif, Markovič, Krayzel (56. Surzyn) – Lasovský (73. Brhel), Ambrozek, Fojtík (56. Dostál), Krejčí (77. Matocha) – Bala, Schlimbach (31. Vasiljev). Trenér Ivo Gregovský. Autor: Tomáš Glos

SK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl VoleskýSK Sigma U 19 s další výhrou, rozhodl Voleský
| 24.09.2016
Mladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou StredouMladší dorost SK Sigma hrál s Dunajskou Stredou
| 21.09.2016
Staroba: Nebylo to jednoduchéStaroba: Nebylo to jednoduché
Devatenáctka SK Sigma zvítězila venkuDevatenáctka SK Sigma zvítězila venku
| 19.09.2016
Mladší dorost SK Sigma doma jen s remízouMladší dorost SK Sigma doma jen s remízou
Jsme rádi, že se útočníkům daří, řekl StarobaJsme rádi, že se útočníkům daří, řekl Staroba
| 14.09.2016
Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18Stoper Neuer rozhodl o výhře repre U 18
| 12.09.2016
SK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrickSK Sigma U 19 s další jasnou výhrou, Voleský dal hattrick