Sedmnáctka vyhrála nad Jihlavou

12.09.2012 / SCM

Ve vloženém 16. kole hrál tým SK Sigma Olomouc U 17 doma proti Jihlavě. Vzdorujícího nepříjemného soupeře dokázali naši mladíci zlomit a o jednu branku vyhráli. Sigma se snažila houževnatého soupeře přelstít, povedlo se to až v poslední minutě prvního poločasu. To Hanáci vyrazili po rohu soupeře do brejku. Seibert přehodil vybíhajícího gólmana, ale trefil jen tyčku. Balon se odrazil do pole a dobíhající Yunis pohotově dorazil. Patnáct minut po přestávce hosté srovnali. Sigma se snažila o vstřelení vítězné branky, což se povedlo dvanáct minut před koncem. Baďura se hlavou po přímém kopu trefil přesně. SK Sigma Olomouc U 17 – Jihlava U 17 2:1 (1:0) Branky: 40. Yunis, 68. Baďura – 55. Duba. Rozhodčí: Hanák – Vojáček, Bartuněk. ŽK: Jančík (J). Diváci: 80. SK Sigma U 17: Hora – Kotůlek (58. Baďura), Kubeček, Kotouč, Sikora (24. Kováč) – Havlíček (61. Stanečka), Hudec (41. Líbař), Kyselák, Weinlich (72. Moric), Seibert – Yunis. Trenér Vojtěch Smolák. nová šála v e-obchodě Original1919.cz, tuto šálu můžete zakoupit na této adrese anebo při utkáních na východní tribuně u vstupu do sektoru S